Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért történik mindez Így?...

Miért történik mindez Így? (tapasztaltabb emberek válaszoljanak, vagy akikkel konkrétan ilyen történt)

Figyelt kérdés

Tavaly nyáron megismertem egy ismert embert,egy héten keresztül minden este a koncertjén voltam.(koncertsorozat.)..egy délután felhivott a szobájába, beszélgettünk 5 órán keresztül, majd nagyon finoman megcsókolt..látta rajtam,hogy ez nekem új,..ezért itt abbahagytuk.Akkor csókolóztam először,és még nem feküdtem le senkivel..

Azóta egész évben minden koncertjén ott voltunk..mindig érdeklődöm felőlem,hogy hogy vagyok, mi van velem,sikerül-e az életem,és hogy higyjek magamban,mert szép,és iszonyuan tehetséges vagyok..

úgy látom örül nekem mikor meglát..

egyszer beszéltünk levélben arról, hogy nekem töbet jelent mint eddig.. és hogy már nem "félek" tőle..

egyszer megbeszéltünk egy találkozót,hogy felmegyek pestre,de betegségre hivatkozva lemondta.

ez volt kb 2 hónapja..

2 hete ujra a koncertjén voltam..megint beszélgettünk..de nem mondt hogy fussunk össze..

nem értem,hogyha különlegesnek,szépnek tart..szeret velem beszélgetni..

miért nem akar találkozni velem..?

Ő bárkit megkaphat magának akit akar..rengeteg lánnyal kavar..de valamiért velem nem teszi ezt..pedig Biztos hogy tettszem neki..

én 18

ő 30

én szűz

ő nem.


emiatt nem..?


2011. aug. 6. 00:33
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

konkrétan a tudtára adtam, hogy én többet szeretnék tőle..

miért nem akar csak szimplán "megfektetni"..?

Ne értsetek félre,nem akarom hogy így legyen..

de én azt hittem,hogy csak ezt fogja akarni amint lesz rá alkalma.. nem akarja kihasználni a helyzetem?

2011. aug. 6. 00:35
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fel kellene nőnöd végre...
2011. aug. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem akar "megrontani".
2011. aug. 6. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Szerintem Fel vagyok nőve,köszönöm.


Kedves második,az lehet a baj...?

én is arra gondoltam..

2011. aug. 6. 00:38
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem meg nem vagy felnőve, ha ilyen dolgokat nem tudsz értelmezni. mi mégis honnan tudhatnánk, ő mit gondol?:D kérdezd meg tőle, ha felnőtt vagy:)
2011. aug. 6. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

vagy csak azóta már talált valaki mást akivel rendszeresen dug...

21/L

2011. aug. 6. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
hát nemtudom.
2011. aug. 6. 01:37
 8/12 anonim ***** válasza:

Vagy az van, hogy:

1.talált egy tapasztalt csajt, akivel minőséggibb a szex, mint egy szűzzel lehetne

2.vagy azért koptatott le, mert rájött, hogy hülyeség lenne egy naiv szüzet(bocsi nem akarlak megbántani) kihasználni, tehát rendes a fazon(bár ez elég ritka)

3.vagy csak hülyített téged végig.

2011. aug. 6. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. :)


Igazából ha abból ítélek, hogy nagyon-nagyon rendes, mindíg minden problémámat megbeszéltem vele,mindíg segített mindenben, ős ő hitette el velem,hogy Az az ember lehetek aki lenni akarok..akkor talán a második.

2011. aug. 6. 01:55
 10/12 anonim ***** válasza:
pont ez az, hogy bárkit megkaphat. nem tervez hosszú távra és nem akar kiábrándítani
2011. aug. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!