Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátommal 1 hónapja feküdtü...

A barátommal 1 hónapja feküdtünk le először aztán pedig kb 2 naponta. Használtunk óvszert és egyszer sem volt lyukas.30. -án kellett volna megjönnie és még mindig nem jött meg, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
2010. aug. 7. 15:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
lehet csak késik vagy azért mert most vesztetted el a szüzességed és a hormonok kicsit másképp viselkednek.ha nagyon félsz menj el orvoshoz de szerintem nincs baj:)
2010. aug. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát most még nyugodt vagyok mert szerintem a stressz miatt késik meg lehet közrejátszik az is hogy most vesztettem el..de már van bennem egy kis félelem :S
2010. aug. 7. 15:45
 3/12 anonim ***** válasza:
Miután óvszert használtatok, felesleges félni.
2010. aug. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
ne félj nem lehet baj!ne idegeskedj mert többet fog késni(első)
2010. aug. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hát meglehet..de azért egy pici félelem csak bennem van hogy mi lehet az ok amiért nem jött még meg..
2010. aug. 7. 15:49
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi hogy írtál :)
2010. aug. 7. 15:51
 7/12 anonim ***** válasza:

hogy teljesen megnyugodj, vegyél egy tesztet a patikában. Ha terhes vagy, akkor az már kimutatja.

De szerintem sem vagy terhes, csak a stressz miatt késik...

2010. aug. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Majd veszünk tesztet a barátommal, de még várunk egy kicsit hátha megjön :)
2010. aug. 7. 16:05
 9/12 anonim ***** válasza:

nyugalom(:

tejesen felborul ilyenkor a hormonháztartás.

nekem kellet 3-4 hónap miután megin volt az a rendszereség:D

és tejesen más lett az egész. más idöközönként jön mint elötte 1nappal több mint elötte és edig az elsö két nap volt a legtöb vérzésem pont pedig 3. 4. nap ugy hogy nyugi(:

2010. aug. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
ne aggodj:P 1szer gumi nelkul csinaltuk a baratnommel es utana o is nagyon aggodott meg minden es en is es kb 1 teljes hetet kesett...
2010. aug. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!