Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha naponta két ujjal ujjazom...

Ha naponta két ujjal ujjazom magam nem fog annyira fájni az első együttlét?

Figyelt kérdés
2011. aug. 2. 21:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem jah:)
2011. aug. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
csak ha lány vagy
2011. aug. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
47%
szerintem a lapátnyél jobb lenne xD
2011. aug. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
szerintem nem fog fájni :)
2011. aug. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
73%
Semmi köze nincs a kettőnek egymáshoz. Nem tudod "bejáratni", felesleges. :) (Mivel tök rugalmas az egész.) Ha nagy-nagy izgalmak vannak, és nem vagy száraz, pompásan be fog csusszanni. :D És nem fog fájni, sőt. :D Én meg mondom őszintén, semmit nem éreztem az első alkalommal, mármint semmi rosszat, a vérzés is jelentéktelen volt. Rettentően kívántuk egymást a párommal, és alig vártam, hogy végre rátérjünk a lényegre. :D Másnap már nem volt rajtam a para, és még jobb volt. :D Ne félj, és ne gyakorolj rá előre. Olvasgattam mindenféle kérdéseket itt, van aki otthon trükközne a szűzhártya átszakításával, meg ilyenek, te jó ég! Csak a nyugalmon múlik minden, az élvezetre kell koncentrálni, a fájdalom minimális, vagy semmi. :)
2011. aug. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha velem lenne az első, nem fájna :D
2011. aug. 3. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
21%
Én megujazlakha kő csajszi :P :)
2011. aug. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

56% vok.


44/L

(Dudurgos Rozalia)

2011. aug. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nyugi h van annyi erőd meg bizalmad h újazod magad akkor lehet h fájni fog az első de simán kibirod :DD
2011. aug. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Valószínűleg segít, barátnőmet egy ujjal tudtam csak kényeztetni, menstruáció alatt "Vér, vér, csak nem ijesztő" csináltam két ujjal is. Fájt neki, de mellette élvezte, azóta megy két ujjal, többnyire simán, szóval mindenképp számít valamennyit. De szűzhártyától is függ. Akinek nem fájt az első semennyire, az mázlista.


20/F (19/L)

2011. aug. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!