Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ez normális? Lehet azért van,...

Ez normális? Lehet azért van, mert még új dolog?

Figyelt kérdés

Lefeküdtünk a barátommal,védekeztünk,odafigyeltünk,vártunk is vele sokat,szeretjük egymást,megbízok benne,minden oké.Ettől függetlenül izgultam persze,túlizgultam...nem volt épp tökéletes,de nem is ez számít.Többször is próbáltuk már,de nekem mindig olyan mintha túl nagy lenne belém,túl vastag :S,pedig volt hogy csak berakta és nem csináltuk rendesen, akkor nem éreztem így.Nekem valahogy nem élvezetes. A hüvelyben ahogy mozog annak is jó érzésnek kéne lennie?a csiklómnál ott izgat,ha hozzámér,meg simogat stb.de a hüvelyben nekem nincs semmi különleges érzésem.Nem arra gondolok hogy orgazmusom nincs,mert azt nem is várom hogy lesz rögtön,de vmi mást kéne még éreznem?

LÉGYSZI segítőszándékúak írjanak csak,köszi


2010. aug. 10. 23:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Először nekem is ez volt. Szerintem nem engedted eléggé el magad. Ha teljes mértékben fel leszel pörögve, akkor hidd el hogy nagyon jó! És utánna is:) Talán még egy kicsit többet előjátékozzatok!
2010. aug. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Csak annyit tudok mondani, hogy gyakoroljatok!:) Minél többször csináljátok annál jobb lesz! Úgy ismeritek meg egymást és ugyebár a szexet! Hüvelyi orgazmusa nem minden nőnek van, csiklóval is el lehet élvezni szex közben, de azt is ki kell tapasztalnotok! Élvezni fogod, csak lassan, ne siettesetek el semmit... Élvezzétek!

22/L

2010. aug. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

ne siessetek el semmit...

Bocs!

2010. aug. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
először is teljesen el kell hozzá lazulnod, és nem a holnapi ebédre kell koncentrálnod:) ha ez sikerül, akkor próbáld ugy irányítani a párodat, hogy neked élvezetesebb legyen ( ha nem tudod te sem hogy mi az ami izgalomba hoz, akkor masztizással próbálgasd, nincs benne semmi ciki) és miután teljesen elengedted magad, és sikerült felizgulnod, már semmi probléma nem lehet, csak az élvezet:) jó szórakozást :)
2010. aug. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat

előjáték megvan bőven,azzal nincs gond,de fejben tényleg nem vagyok ott :S,próbálok csak mindig jár vmin a fejem,"jajj ha hazajönnek,hallanak mások,stb."

azért is mentem bele h csináljuk még többször,jobban modnva én kezdeményeztem,mert az előjáték se volt jó eleinte,de ráéreztünk idővel,ettől is ezt várom,hogy talán majd javul,ha kiismerjük a dolgokat

2010. aug. 10. 23:25
 6/11 anonim válasza:
Hát ez fura. Hüvelyi orgazmusom nincsen sztem nem is lesz soha de amikor először berakja (mmint a szex elején) akkor ahh szinte jobb mint az orgazmus :D Utána már valahogy unom és van mikor nem is olyan jó vagy nem érzek semmit... Szerintem sok ilyen csaj van, mint te vagy én.
2010. aug. 11. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
utolsóhoz csatlakozom, főelg amikor még nem is vagy annyira nedves :) hülyesi úton nekem sem sikerült elélveznem, csiklóson is csak a nyalástól :)
2010. aug. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
szerintem nem vagy elég nedves. amikor először berakja, akkor azért még vegye ki, és tegye vissza néhányszor, mert akkor kellően síkos lesz a szerszáma, és hidd el, akkor már nem kínzás, hanem isteni lesz. hozzátenném, hogy én úgy a 3-4. alkalomtól kezdtem el élvezni, addig nem is értettem, hogy mi a fene olyan jó ebben... :D aztán rájöttem és ....:))
2010. aug. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2 éve élek szexuális életet..még mindi nem tudommiért jó...
2010. aug. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Amikor együtt vagytok szerintem, agyban legyél egy perverz ribi. Ha csak arra gondolsz Isteni lesz! L/17
2010. aug. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!