Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Normális dolog ha első alkalom...

Normális dolog ha első alkalomkor nem mentem el?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok és hétvégén megtörtént a nagy dolog-elvesztettem a szüzességem.Szuper volt minden de nem mentem el,pedig érzelemből történt.A barátom tapasztalt,kitartó és rendkívül kedves volt velem.Kérlek írjátok meg voltatok így ti is?...és hányadikra lett jó?
2010. aug. 26. 11:35
 1/5 anonim ***** válasza:
hehe... valakinek 50edszerre sincs orgazmusa. ne aggódj. próbálkozzatok a csiklóorgazmussal, szex előtt hosszú petting és minden jó lesz.
2010. aug. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
ez normális
2010. aug. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

hová akartál menni elsőre?

van néhány lány, akinek sikerül, de nem jellemző.


vannak nők, akik az egész életüket leélik valódi orgaznus nélkül. Legtöbbször azért van ilyen, mert görcsölnek miatta, hogy eddig még nem volt

2010. aug. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 nielindi ***** válasza:

7 éve vesztettem el a szüzességem, és kb 8 honappal ezelött volt az elsö hüvelyi orgazmusom.

normális, h elsöre nem volt.

2010. aug. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

dehogy is mire vártál? hogy egybol a felegekbe leszel töle? fél éve van aktiv sexuális életemde máégid nem volt hóvelyi orgazmusom(:

ha csikloid nem volt kért meg a bártod h elöjátékonál izgasa(:jácon a csiklodal hid el nagyon jóó(:

2010. aug. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!