Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lehetséges-e az alábbi dolog?...

Lehetséges-e az alábbi dolog? Véleményetek?

Figyelt kérdés
A dolog lényege ami csak feltevés amit kaptam... és nem tudtam rá válaszolni... Szerintetek? Van 1 pár egymást izgatják a csaj szűz és a pasi ujjaza és oda nyúl a farkához... elvileg az erekciós cseptől teherbe lehet esni... de ha van szűzhártya ... úgy is?:) nekem ez nagyon fogós kérdés volt...? szerintetek?:D
2010. aug. 12. 00:31
 1/5 anonim ***** válasza:
hidd el, az a csepp olyan g3ci hogy átmegy mindenen :Đ
2010. aug. 12. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Őszinte gonosz válasza:
100%
A szűznemzés vagy más néven "kínaizás" lényege, hogy nem hatol be a pénisz a vaginába, nem sérti meg a szűzhártyát, az ejakulációig a csiklót, szeméremajkakat izgatja, simogatja. Az ejakuláció után a hölgy fejreáll, avagy felmegy gyertyaállásba, így az ondó "becsorog". A szűzhártya nem fal. Ha az lenne, akkor hogy menstruálnának a szüzek? Ahol a vér kijön, az ondó bemegy. Biológia, általános iskola 7. osztály.
2010. aug. 12. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
jaj xD logikus:) csak nem akartam mondani hülyeséget:) Köszönöm :)
2010. aug. 12. 00:53
 4/5 Punk300 válasza:
őszinte gonosz : te aztán tudsz választ adni XD
2010. aug. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Őszinte gonosz válasza:
:) Ja. A kor meg az idő... :)
2010. aug. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!