Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Hogy esne nektek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogy esne nektek az alábbi dolog, mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

” Találni egy srácot, aki gyönyörűnek hív, nem csupán csinosnak, aki felhív, amikor bele vagy esve, aki Veled fekszik a csillagos ég alatt, és a szívverésed hallgatja. Vagy csak azért fennmarad, hogy lássa, ahogy alszol. Várni egy srácra, aki homlokon csókol, aki még akkor is meg akar mutatni a világnak, amikor csapzott vagy. Aki a barátai előtt is fogja a kezed, aki úgy gondolja, hogy smink nélkül gyönyörű vagy. Várni rá, aki mindig emlékeztet arra, hogy milyen szerencsés hogy vagy neki, Várni az egyre, aki a barátaihoz fordul, és azt mondja: ’Igen, ő az!’


Furcsamód sok csaj elvileg így van ezzel a dologgal, ami a fenti idézetben/szövegben van.

Én is ilyesmi vagyok... mármint nem egy érzéketlen ember.DE nem vagyok 1 nyálgép!!

Több lány ismerősöm szerint jól is nézek ki... (szerintem ezt nem csak úgy mondják, mivel akkor néhány csaj nem "nézegetne" az utcán)

Azon a gondolaton voltam/vagyok hogy nem a kapcsolatok mennyisége hanem a minősége számít.(eddig 2 kpcsolatom volt, holott egyik sem tartott tovább 1 hónapnál.)


Első baránőm megcsalt, mivel már "nem úgy érez irántam"...osztálytásrammal, és ő egyben "haverom" is volt.Mikor megkérdeztem tőle h. miért valami oylasmit válaszolt, hogy "Neem tudom... mindíg is vonzottak az ilyen kis pimasz srácok, de téged szeretlek...".Ekkor szakítottunk, aztán meg ott sírt nekem, hogy nem szeretneszakítani, mert tudja hogy "nagy dolgot veszít"..hát köszönöm szépen, akkor minek csalt meg?!


kb 3 hónapja lett vége a 2. kapcsolatomnak, mondjuk ő távol volt, és azért..(távkapcs. volt, de kb sajnos csak havonta tudtunk volna találkozni.)Úgy volt, hogy szeret.. mondjuk ebben nem hazudott.. tudom.Hogy honnan abba ne menjünk bele.

De szakítottunk, és láttam hogy MyVipen képkommentárokban egy srác célozgatott rá, hogy majd valaki meg fogja dugni.. erre visszaír a csaj: aha.. majd te:P


Kezdek egyre inkább mostmár ebben hinni: "segíts magadon , Isten is megsegít!!" Tehát... Nem kell komoly kapcsolat... kipróbálom már én is hogy miylen játszani a csajokkal.. elérni azt, hogy belém szeretnek, aztán meg csak arra használnám őket... akáregyzserre többet is.Nem biztos hogy sikerülne, dehát meg kell próbálni.XD

Az lenne a kérdésem hozzátok, lányok, hogy hogyan érintene titeket ez a dolog?...


Miért van az hogy a kis anorexiás plázaboyok nem szenvednek csajok miatt, akik meg "megérdemelnék", azok mg igen??Hát de nincs mit tenni, kezdem azt hinni hogy a csajoknak EZ kell, bármennyire is tagadják.


U.I: jöhetnek azok a válaszok is, hogy iylen meg oylan bunkó lennék, de a kérdésemre is válaszoljatok... köszi


kort is légyszi.. köszi!


17/F


2010. márc. 30. 17:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
hát szarul..
2010. márc. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
47%

bocs...de nem volt kedvem elolvasni

sorry

2010. márc. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Ha csak játszani akarsz a lányokkal, akkor legalább olyanokkal tedd akik meg is érdemlik és ne olyanokkal akik komolyan vennének és szeretni tudnának.

L18

2010. márc. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
48%
Szerintem én megértelek. Bár már idősebb vagyok, és lány, szinte pont ugyanezt éltem át, és szerintem még nagyon sokan vagyunk így ezzel. Tudom, hogy ez jelen pillanatban nem segít, de az idő megoldja. Tényleg, amikor nem is várnád. Baromi közhelyes, de nem véletlenül. Mert így van.
2010. márc. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
51%

énis félig egyetértek.

de vannak olyan lányok,akiket igenis érdekelsz,csak egyszerűen nem kerested a megfelelőt.

Énis szenvedek ugyanigy a fiukkal.

16/L

2010. márc. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

szerintem ne süllyedj le az ő szintjükre hogy megcsalod őket. Holott nem is az a csaj csalt meg téged akit te kiszemeltél áldozatnak.

a macsók azért nem szenvednek az ilyenek miatt mert nekik csak szexre,menőzésre,mutogatásra kellenek a csajok.

Aki megcsalt téged, nem szeretett, ráadásul egyáltalán nem volt veled szemben tisztességes dolog hogy megcsalt. Ha már nem szeretett akkor miért nem tudott szakítani?!nem értem ezeket a lányokat...


14/L

2010. márc. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%

Amit az elején írtál egyszerűen gyönyörű megfogalmazás.El is mentem magamnak:)


Őszintén szólva nekem nagyon fájna, ha megtudnám, hogy a barátom kihasznált,megcsalt.Nem leszek túl könnyen szerelmes,de ha az vagyok,akkor nekem tényleg nagyon fontos az illető.Én nem lennék képes megcsalni senkit és el is várom a későbbi partnereimtől,hogy ők se csaljanak meg engem.

Engem nem is érdekel a szerelem.Az ismeretségi körömbe egy olyan srác sincs,akivel boldog lennénk.Egyébként pedig elegem van abból,hogy a csajok azt mondják nekik a normális,figyelmes srácok kellenek.A fiúk pedig azt mondják,hogy a normális,kedves lányok kellenek nekik.Holott nap,mint nap ennek az ellenkezőjét tapasztalom.

Úgy gondolom, hogy egyszer mindenki megtalálja a párját,csak idő kérdése.


Tudom milyen érzés csalódni,tudom,hogy rossz ez most Neked,de szerintem ez nem lenne megoldás.Inkább kösd le a figyelmed mással,ne akarj szerelmes lenni,majd jön az magától!Gondolj bele,hogyha Te is így bánsz egy lánnyal mit éreznél utána.Nem bántana a dolog?Nem lenne lelkiismeret-furdalásod?Ha lenne,akkor semmiképp ne tedd ezt.

15/L

2010. márc. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Na, akkor írok énis egy kisregényt.(

(ja apropó az idézet az elején nekem angolul jobban bejön.:D)

Amúgy el kell mondjam, hogy az, aki ilyen szövegek naivitásában hisz, az meg is érdemli... fogja fel mindenki, hogy tökéletes (jelen helyzetben) pasi nincs.

Nagyon sajnálom, hogy összetörték a szíved, kétszer is, de a legrosszabb, hogy ezek miatt ilyen gondolatok fordulnak meg a fejedben, hogy ilyenné válj.

Vagyis pontosan ugyanazzá az "anorexiás plázaboyjá", csak max belülről.

Apropó, azt ne hidd, hogy nekik olyan jó életük van.. olyan ribiket, akiket ők felszednek, lefogadom hogy te is 2 perc alatt találnál.;D

és, kérlek, kérlek ne válj olyanná, aki csak kihasználja a csajokat!... van már belőle elég így is.

csak várj egy kicsit, és fogsz találni olyat, aki megérdemli hogy vele légy.:D

komolyan, nem nyálgépkedni akarok (nem is vagyok olyan), de ez tényleg így van!:)

2010. márc. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
NENENENENENEEEeLécives ne váljj ojanná mint amilyenektől a hidegráz...inkább keress egy olyan barátnőt aki illik hozzád... ne játsz senkivel tisztázd mindíg hogy az őszinteség az első és az idézet nagyon tetszik.
2010. márc. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nagyon emlékeztetsz a "storyddal" egy ismerősömre... Ugyanígy 2 csaj kihasználta,és ugyanígy ő is eldöntötte,h visszaadja ezt a "női nemnek". Persze megint szerelmes lett,és a lány is nagyon szerette őt... 8hónapot együtt voltak,de a kapcsolat maga volt a pokol,főleg a nagylegény miatt.... Túl sok volt a féltékenység,a bántás,meg a többi velejáró... Amikor pedig elvesztette a lányt,rájött,h tényleg csak őt szerette... Csak már túl késő volt... Nah,azt akarom ezzel mondani,h ne így állj hozzá a dolgokhoz!! Először magadban rendezd a régi sérelmeket,és ha találsz egy rendes leányzót,becsüld,szeresd,és értékeld őt!!!!! Én nagyon drukkolok neked!!


(Na jó,nem akartam,de mégis elmondom,h az a "lány" én voltam... :( De azóta már megtaláltam életem szerelmét,boldog vagyok,és már nem bánom,h így alakult! :))

2010. márc. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!