Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Kérlek világosítsatok fel. I...

Kérlek világosítsatok fel. I történt?

Figyelt kérdés
Mostanában elkezdtem nézelődni az oldalon, és olyan kérdések kerülnek fel, hogy egy lány megkérdezi 15 évesen hogy le-e feküdjön egy 19-20 éves fiúval, vagy akár már olyanokat látok, hogy 15 évesen ciki az ha valaki szűz. Mi van a mai lányokkal, hogy így gondolkodna, TISZTELET A KIVÉTELNEK MERT TUDOM NEM MINDENKI ILYEN de akkor is...
2010. aug. 15. 01:39
 1/5 anonim ***** válasza:
89%

a mostani 13-14-15 éves lányok külsőre már olyanok, mint a 18 évesek... szerintem többnyire ez lehet az oka...

aztán jött ez a szüzesség dolog. mindenhol akad egy kis kurv@, akit már megdugtak, és az ő szemében aki még szűz gáz...

én sem értem az ilyen lányokat.

én most vagyok 18, és nem rég veszítettem el a szüzességem..

a kérdés az, hogy meddig süllyed ez a világ?

2010. aug. 15. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%
én már nem csodálkoznák azon se ha az lenne a ciki,ha 15 évesen még nincs gyereke:S ilyen lett a világ,züllött és semmi tisztelet nem fér már senkibe!a kamaszkoru lányok meg szerintem,sokban hibás a szülö is,és sokban a társaság ami körülveszi az ilyen lányokat.én már elöre félek attol,amikor majd nekem lesznek kamaszkoru gyerekeim.
2010. aug. 15. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Régen is voltak ilyen "mai fiatalok". Nézd csak meg a népdalokat. Nem a 30-as korosztályról szólnak.
2010. aug. 15. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Régen is voltak cifra dolgok, mondjuk a szembeszomszédunk kb '75-ös születésű, és 16 évesen szült. Apunak két osztálytársa is 14, illetve 15 évesen szültek. Pedig ők nem "mai fiatalok". Csak nem csináltak belőle ekkora hírt, a tévében nem mutogatták, internet nem volt.

Ehhez képest a korosztályomból a legfiatalabb anyuka 17 évesen szült.

2010. aug. 15. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

a dolgok nem változnak csak a hírszolgálat javul...

és lehet h régen 14-15évesen szültek mint az én anyukám stb...de ők megtaláltak egyet és azzal maradtak... nem össze vissza.. manapság azért van annyi válás is...hisz gondoljunk bele a sokból nehéz megtalálni az igazit

2010. aug. 16. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!