Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 12 éves vagyok és félek hogy...

12 éves vagyok és félek hogy megfog jönni nem tudom miért de félek. Az a baj hogy sietetem maszturbálással de nem tudom megállni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
van tippetek hogy mit lehet ilyenkor tenni. és ha jól tudom egészség ügyileg nincs más ártalma és mostanság elég sok nő csinálja(tisztelet a kivételnek)egy biztos ha tudtok egy nagyon komoly indokot mondani arra hogy súlyos következménye lehet ennek akkor biztos abba hagyom de nagyon nehezen
2010. aug. 18. 17:34
1 2
 1/19 anonim válasza:
nekem 10évesen jött meg :) nesirj. és akkorjön meg ha ő akarja :D nem kivánság műsör :)
2010. aug. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
én sem voltam még 10 mikor megjött.
2010. aug. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
49%

ha ennyire félsz ne csináld,nem vagy érett rá.

és ne félj,teljesen természetes,és nem a masztitól fog megjönni,majd akkor jön meg ha érett lesz a szervezeted is.

És a másik,hogy nagyon zavaró,ha valaki(akár 12 akár 30) hibásan ír,ezért kérlek,próbálj figyelni arra,hogy hogyan írsz.

17/L

2010. aug. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:

Nekem most jött meg (4 hónapja).

De ha megjön, akkor sincs semmi baj, hidd el nekem!

Elősször kiakadsz, de rövid idő után (3 ciklus) belejössz, és alig zavar.


Nincs mitől félned! :D

12/L

2010. aug. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
A maszturbálásnak és a menstruációnak nincsen semmi köze egymáshoz. Az önkielégítéstől amúgy semmi bajod nem lesz, nem kell leszoknod róla.
2010. aug. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

sziaa 12 évesen én is csináltam.és nekem akkor jött meg.de nincs benne semmi.

unokatesómmal elég jóban vagyunk 1 hónap van köztünk és szint egyszerre kezdtünk el maszturbálgatni...

de neki csak 14 évesen jött meg pedig ő már vibrátorral nyomta én meg csak csiklóval.

2010. aug. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
azért mondtam h elég jóban vagyunk mert elmondtuk egymásnak.
2010. aug. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:

Semmi köze nincs egymáshoz a kettőnek. Először azon lepődtem meg, amikor írtad h maszturbálsz. Nem ítéllek el, csak meglepő volt számomra...

Annak a csajnak szól aki a barátnőjével maszturbálgat vagy mi a csoda xD: ANYÁM, A BARÁTNŐD 14 ÉVESEN VIBRIVEL TOLJA????? EBBŐL LESZ MAJD AZ UTCA KURVÁJA. AZÉRT AZ NAGYON KEMÉNY... Többet nem mordok, mert nem ismerem, de azért elég gáz, ha egy 14 éves lány vibrátort használ. Szerintem nem igaz. Mert ha szűz, akkor nem fog vibrátort használni. Ha nem szűz, akkor meg azért gáz, mert egy 14 évesnek még nem kéne szexelnie. Most lehet oltani, akkor se változik a véleményem.! =) 18/L

2010. aug. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
Utolsó voltam. Elnézést a durva beszólásért!
2010. aug. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ha kívánod nem is kell megálni:) Ez van csak a szexet ne kezd túl korán :) Nekem 10 évesen jött meg:) Legelőször nagyon bedepiztem tőle és utáltam magam stb...De már 19 vagyok és 9 év alatt egészen hozzászoktam:) Később már nem lesz annyira szörnyű meg hozzá szoksz muszály lesz. De nem kell megijedni tőle:)))
2010. aug. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!