Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek baj az, hogy egy...

Szerintetek baj az, hogy egy lány maszturbálással veszti el a szüzességét?

Figyelt kérdés
ezt úgy értem, hogy baj, hogy egy vibrátorral vagy az ujjával vagy ki tudja mivel szakítja el a szűzhártyát?
2011. aug. 17. 22:13
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Miért lenne baj? Attól még szűz maradsz, ha úgy nézzük.
2011. aug. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
15%
Nem baj, csak ezután ember legyen a talpán aki bebizonyítja az első barátjának hogy nem volt előtte más pasival.
2011. aug. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
49%

szüzességed nem veszheted el az ujjadtól, se vibritől, de még a kutyától se.

Hanem mikor megkúr majd egy f@szi.

2011. aug. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
47%
Nem. Jobb, mint ha egy szerencsétlennel feszegetnéd a dolgot. Elintézed és annyi, nem fog fájni majd az első és no para. Biztos igazibb ha a szerelmével teszi meg valaki, de ha nincs ilyen kapcsolat, nem vesződnék akárkivel, ha lány lennék.
2011. aug. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%

Szia.

A szuzesseg elvesztese az, amikor a futyi a punciba megy.


Tehat nem lehet targyakkal szuizesseget elvesziteni, az, hogy elszakad a szuzhartya, az még lovaglastol is lehet, az nem azonos a szuzesseg elvesztesevel, nem is mindenkinek van szuzhartyaja eredetileg se.

2011. aug. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát akkor azok született k*rvák :D
2011. aug. 17. 22:21
 7/11 anonim ***** válasza:
81%

"Nem baj, csak ezután ember legyen a talpán aki bebizonyítja az első barátjának hogy nem volt előtte más pasival."


Nem nagyon lehet kulonbseget erezni az aktus soran, ha van szuzhartya ahhoz kepest, ha nincs. Foleg a szuz a fiu is, honnan tudhatná? Én lany vagyok, mégse tudom magmondani, hoyg melyik testreszem a szuzhartya. Allitolag a huvelybem,enetnel van, de nekem pont ahuvelyemben feluton van egy olyan bőrredő, ami szerintem az. Honnet dudhatna egy fiatal fiu, hogy hol va, és érzi-e? Az en kedvesem nem is erezte. Én magam sem ereztem nagy kulonbseget az elso es a kesobbi aktusok kozt, tehat nem ereztem kulon a hartyat. Talan kicsit erosebben kellett tolni, de nem hiszem, hoyg a hértya, hanem a záróizmok miatt. Van, akinek nincs is szuzhartyaja, mert nem nő. Akinek meg van, annyiféle lehet, mint égen a csillagok (félhold alaku, csak az egyik oldalon, ez pl. teljesen sertetlen marad egészen a szülésig).

35L

2011. aug. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
53%

Jajj már mennyi hülye van:D Komolyan mit nem lehet már azon megérteni hogy szüzesség elvesztéséhez két dologra van szükség, mondom két dologra, egy férfira és egy nőre.

Ezen belül egy f@szra meg egy vaginára.

És fogadjunk annyira degenerált vagy, hogy megkérdezik tőled hogy "héé szüz vagy még" és erre meg rá vágod hogy "már nem".

-"és kivel vesztetted el?"

-"egy vibrátorral"

Bolondnak fognak nézni.De te bajod mert az is vagy.

Bár értem én hogy hol a gond.Nem vágod hogy mi a különbség a szüzesség és a szűzhártya között.Attól h mindegyik "szüzzel" kezdődik még nem egy és ugyanaz.

Attol ha átszakad bármilyen módon(kivéve pénisz)a szűzhártyád még szűz maradsz.


Ugye ezt te sem gondolod komolyan, ennyire barom nem lehetsz ugyh kamu kérdésre tippelek.


18/L

2011. aug. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
66%

Na akkor én elmondom, hogyan lehet elveszteni a szüzességet:


1. férfiaknál: egy női hüvelybe történő behatoláskor

2. nőknél: egy férfi nemi szerv behatolásakor


Tehát se masztival, se tárgyak feldugsosásával, se orá szextől, sőt még leszbikus vagy meleg szeretkezéstől sem veszti el az ember a szüzességét. Magyarul szüzességet csak egy ellenkező nemű egyén nemi szervébe történő behatoláskor lehet elveszíteni. Rem. kielégítő válasszal tudtam szolgálni.

2011. aug. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
45%

23:18-as!! Szerintem válogasd meg a szavaidat egyrészt, másrészt meg nem kell leszólni mindenkit. Azért van ez az oldal, hogyha vki nem tud vmit, akkor megkérdezi. Úgyhogy szerintem..Mindegy, nem küldelek már el a jó f*szba! ;)

A kérdésre válaszolva pedig:

a szüzesség elvesztése általános értelemben azt jelenti, hogy egy nő egy férfival szexuális kapcsolatot létesít, biológiai értelemben pedig a szűzhártya elszakadását jelenti. Ezek alapján, minden f*szfej, aki leszólta a kérdést, elmehet a p*csába! :D Béke.



Mermaid(K)

2011. aug. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!