Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek ha a barátnőm és...

Szerintetek ha a barátnőm és az én szülinapom meglepetése alkalmából egymásnak adnánk a szüzességünket szval megtörténne eggyütt az első az nagy ajándék lenne egymásnak nem?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel már egy ideje eggyütt vagyunk és úgy tervezzük hogy mivel ősszel nekem elég kerek szülinapom lessz és barátnőmnek is akkor lessz a szülinapja akkor az legyen az ajándék hogy megtörténjen az első...mindketten nagyon szeretnénk meg kívánjuk is egymást csak ő is meg én is azért még gátlásosak vagyunk egymás előtt főleg bnőm pedig semmi baj nincs a külsejével sőt nagyon szexy lány de mégis meg azért én is úgymond szégyenlős vagyok előtte aztán így belegondoltam hogy meztelenek leszünk meg bnőm kicsit parázik a "hangok" miatt pl ha nálunk leszünk akkor este és ha áthallatszódna...stb

Szerintetek hogyan csináljuk,meg hogyan kezdjünk neki az egésznek hogy szeretnénk meg minden de gátlásosak vagyunk a másik előtt?Am valszeg lesznek rózsaszimok,mécsesek ami jó ötlet nem?Ha a takaró alatt vetkőzetnénk le egymást az nem gáz?Első nekifutásra melyik póz lenne a jobb+a korai elélvezés nem baj ilyenkor?Gumikból vékonyabbat vagy vastagabbat vegyünk?Azt tudom hogy vmennyire sikosítva vannak a gumik de ha vennénk sikosítót az jó ha van?Mert így előre nem tudjuk hogy a bnőmnek elég puncinedve lessz e vagy max nyál...mert a bnőm eléggé tart attól hogy fájni fog neki a méretem miatt ha átszakad a szűzhártyája az elsőnél(kb 18 cm+5cm vastag am)Ha pár zsepit bekészítünk az jó ha van?

Légyszi válaszoljatok erre a pár kérdésemre mert elég fontos!Aki tapasztaltabb ezen a téren az ha tud adhat pár tanácsot ami szerinte fontos és nekünk is jól jön!

Előre is köszi!


2010. aug. 19. 01:05
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
75%
szeritem jöötlet de gondolom nem 14 évesek vagytok hanem 17 18 minimum:D vékony gumi jóó ötlet:D meg a síkosító is :d
2010. aug. 19. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:

01:16

Ősszel leszek pont 20 Bnőm idén múlt 18

2010. aug. 19. 01:19
 3/41 anonim ***** válasza:
6%
Hát 20 évesen ideje lenne már elveszíteni.
2010. aug. 19. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
83%

1. rózsaszirmok, mécsesek jó ötlet, romantikus.

2.Ha ennyire gátlásosak vagytok ne vetkőzzetek le teljesen úgy értem, hogy póló maradjon, vagy ahogy gondoljátok.

3.kezdjétek a misszionárius pózzal és nem baj a korai élvezés

4.elsőre szerintem ne a legvékonyabb gumit vegyétek

5. jó, ha van síkosító, de ha rendesen felizgul nem lesz gond és a barátnőd próbáljon meg ellazulni mert, ha azon görcsöl, hogy fájni fog akkor tuti, hogy fájni fog neki

zsepi legyen nálatok, de tegyetek magatok alá egy törölközőt, hátha vérezne.

2010. aug. 19. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:

02:02

Bajod van talán???Jah értem íme a tipikus lenézzük az ilyen idős szüzeket kór mi?Túl sokan vannak ilyenek mint te tudod???Ez a gáz a mai világgal...kicsit ritkulhatnátok meg sok ilyen paraszt van!!!

2010. aug. 19. 02:06
 6/41 A kérdező kommentje:

02:04

Köszi szépen

2010. aug. 19. 02:07
 7/41 anonim ***** válasza:
12%
Kérdező, de felkaptad a vizet. El is árulja, hogy téged jobban zavar a szüzességed, mint engem. Csupán egy megjegyzés volt, nem kell rinyálni, mint egy szűzkurv@.
2010. aug. 19. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:

02:11

Szerintem ez normális ilyenkor hogy felkapja az ember a vizet az ilyen beszólásnál!

2010. aug. 19. 02:13
 9/41 anonim válasza:
100%
:D hát ezen nagyon jót nevettem....becsomagolod és masnit kötsz a szüzességedre és oda ajándékozod?Úgy írtál róla mintha vmi tárgy lenne vagy nem is tudom....amúgy meg inkább az ilyen legyen többségben,mint az olyanok akik itt megfordulnak pl "14 éves vagyok és lehet h terhes" :S
2010. aug. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
0%

Aki fiú és még 20 évesen is szűz az elég lúzer lehet.

Nem azt mondom, hogy 14 évesen el kell veszíteni de a 20 is már kicsit ciki. Barátnőmet kérdeztem és ő azt mondta, hogy 17 évesen normális elveszíteni.

2010. aug. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!