Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jó ajándék lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ajándék lenne első évfordulóra?

Figyelt kérdés

Itt olvastam a válaszok között, hogy egy lány csinált közös képet a barátjával, nagy méretben kinyomtatta, és bekereteztette. Én is ilyesmi ajándékot szeretnék. Hogyan vegyem rá a barátomat, hogy a hétvégét még egyszer utoljára suli előtt nálunk töltse? :D Nagyon szeretném saját készítésű ajándékkal meglepni, amibe a lelkemet is beleadom, és mindent elmond helyettem. ( azt, hogy mennyire szeretem, és hogy érte bármire képes vagyok ) Szerintetek?


16L a barátom 15F


2010. aug. 24. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
ha megkérsz egy fiút/férfit hogy töltse nálatok a hétvégét, és megteheti, szerintem nincs az a pénz, hogy visszautasítja.. de lehet csak én vagyok ezzel így :)
2010. aug. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát remélem, mert nekem fontos hogy valami nagyon személyes ajándékot adjak :S :)
2010. aug. 24. 20:41
 3/5 anonim ***** válasza:

A hétvégével biztos nem lesz gond. A bekeretezett képért nem minden pasi rajong, nem azért mert nem szeret, hanem mert pasiból van és nem szeret ilyeneket biggyeszteni a falára... De már biztosan ismered annyira hogy tudd, örül-e neki. Én tudod mit csinálnék még? Sütnék valami sütit és jól megmasszíroznám este...:)

Boldog évfordulót nektek!

L21

2010. aug. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát sütni nem tudok, mert a sütőnk kinyiffant xD De valami olcsóbb sütés nélküli sütit tudok csinálni. Masszázst is mindig kap, ha kér, mert van egy bizonyos hobbija, aminek következtében sokszor megrándul valamije :D Szerintem azt a képet kirakná a falára, de nem tudom hogyan oldjam meg a találkozást, mert messze lakunk, és így suli előtt nem biztos, hogy az anyukája elengedi :(
2010. aug. 24. 21:30
 5/5 anonim ***** válasza:

Sütis hozzászóló vagyok.:) Itt egy sütés nélküli "süti" tiramisu olcsóbb verziója, mascarpone helyett vajkrémmel, én ezt szoktam csinálni, nem drága és nagyon finom, még elrontani sem lehet. [link]

Az elengedésről meg, szerintem ha a barátodat kicsit belelkesíted a hétvégével kapcsolatban, akkor ő már meggyőzi az anyukáját. Vagy nem? Nagyon szigorúak, volt már ilyenből gond?

2010. aug. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!