Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Honnan tudhatom, hogy kiszakad...

Honnan tudhatom, hogy kiszakadt a szűzhártyám?

Figyelt kérdés

Szoktam önkielégítést végezni. Most nőgyógyászhoz kell mennem,mert gondok lettek,anyu el akar vinni,Jólenne,ha tudnám,kiszakadt-e.

17/L


2010. aug. 19. 09:32
 1/5 anonim ***** válasza:
hát. ha véreztél vagy fájt egy picit akkor kiszakadt. vagy nem tudom.xD az önkielégítésre nem tudok mit mondani. max ha fiúval lettél volna. 16/l
2010. aug. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
43%
Ha nem tudod, majd az orvos megmondja. Egyébként miért kell magad olyan durván piszkálni, hogy ez a lehetőség egyáltalán szóva jöhessen? Nevetséges, hogy így veszítsd el egyetlen fontos értékedet.
2010. aug. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
41%

egyetértek.

azt az első nagy szerelmeddel kellene akiben megbízol és éa akit igazán szeretsz.

2010. aug. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A szüzesség elvesztése nem azt jelenti, hogy átszakad a szűzhártyád, hanem azt, hogy többé nem vagy férdi által érintetlen. Szóval 2vel előttem szóló.. Tessék befejezni a szűzhártya égig magasztalását.
2010. aug. 23. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat
2010. aug. 31. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!