Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » SOS! Szerintetek kiszakadt a...

SOS! Szerintetek kiszakadt a szűzhártyám?

Figyelt kérdés
Szóval, most épp nincs meg a menstruációm, de gondoltam "gyakorolom' a tamponfelhelyezést. Amikor dugtam fel, nagyon fáj, kicsit erőltettem, aztán nem bírtam. Kihúztam, s picit véres volt a vége. Akkor most kiszakadt a szűzhártyám? Még most is fáj picit.
2011. aug. 10. 22:12
1 2
 1/12 anonim válasza:
Nem biztos, hogy attól lett véres. Ha nem menstruálsz és nem vagy izgalmi állapotban, a hüvelybemeneted elég száraz. Lehet, hogy csak kidörzsölted a tamponfelhelyezéssel. Ne gyakorold ha nem menstruálsz!
2011. aug. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Fujj dehogy nézem :D
2011. aug. 10. 22:21
 3/12 anonim válasza:
Fujj, dehogy nézem? Hány éves vagy?
2011. aug. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

6 -.-

Még mindig fáj :(

2011. aug. 10. 22:26
 5/12 anonim ***** válasza:
Nézd meg nem harap!
2011. aug. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ha kiszakadt akkor nem lesz ott semmi, igaz? és akkor mi lesz??
2011. aug. 10. 22:29
 7/12 anonim ***** válasza:

attól hogy mondjuk tényleg elszakadt a szűzhártyád, nem azt jelenti hogy nem vagy szűz. a szűzhártya kiszakadhat sportolás közben is, annak nem feltétlenül van köze a szexhez. de lehet hogy így jártál.

és igenis kell "gyakorolni".. mikor én próbáltam először, még a lyukat se találtam meg ahova tenni kellett volna :))) úgyhogy nem könnyű helyzet. persze pár alkalom után nem olyan nehéz, de nem kellemes dolog.

2011. aug. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ne úgy gyakorolj,te ész,hogy nincs meg a menstruációd...

Amikor szexelsz akkor is úgy jobb,ha nedves vagy(ez egy hasonlat volt).

És,ha kiszakadt mi lesz szerinted? Apokalipszis?

Vagy,ha egy fiúval elérkezel ahhoz a ponthoz,hogy szex azt hiszed 1. benéz,hogy ott van e(nem is lehet látni,csak nőgyógyászati műszerrel)

Ha szexelni fogsz és nem nyomsz fel magadba 20 tampont egyszerre,attól még ugyanolyan fájdalmas lesz úgymond...

Rá van szerintem írva,hogy ne akkor dugdosd azt a sz*rt magadba mikor nincs meg!

Gratulálok a szintedhez...

2011. aug. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
23:21-es vagyok,úgy tűnik a szexre még vagy 10 évet kell várnod,de,ha akkor is olyan h*lye leszel,mint most akkor többet.
2011. aug. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 huncutmókus ***** válasza:
ha elszakítottad is szűz vagy.....de am ti mit tanultok biológia órán????:O
2011. aug. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!