Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Honnan tudom hogy felkészültem...

Honnan tudom hogy felkészültem a szüzességem elvesztésére? 18L

Figyelt kérdés
Van egy több mint 5 hónapos kapcsolatom es mostanában eleg sokszor beszélünk ezekről a dolgokról...azt beszéltük meg hogyha felkészültem ra csak akkor tesszük meg... én meg szűz vagyok es a párom is... szeretnem megtenni de felek a fájdalomtól. Honnan tudom vagy fogom tudni hogy felkészültem?
2010. aug. 19. 13:45
 1/6 anonim válasza:
ha majd felhív magához és az ágyban masszírozza a lábad, tudni fogod
2010. aug. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én értem, hogy ez egy fontos esemény, de miért kell drámát csinálni belőle?

miért kell számolgatni?

minnél inkább készülsz a dologra, annál nagyobb csalodás lesz!


irass magadnak fogamzásgátlót, ha eddig még nem tetted volna meg és bújjatok össze. simogassátok egymást, ha jól esik. aztán egyszercsak meg fog történni. valamikor biztosan.

2010. aug. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

Jó, hogy vannak itt ilyen lányok is, akik még ilyen korban is meggondolják... :)

Szerintem egyszerűen csak hagyd, hogy megtörténjen, hogy mind a ketten kívánjátok, és akkor nem lehet rossz!! Annál inkább, hogy még ő is szűz. Biztos nagyon óvatos lesz majd!! Ne aggódj :) Kellemes együttlétet :)

2010. aug. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát,lehet hogy én látom rosszul,de amíg félsz a fájdalomtól,hanyagolnod kéne.Én is 18 éves vagyok,szintén szűz,de én inkább várom:) Kiváncsiságból,nem azért mert "le vagyok maradva". És egyáltalán nem félek,hogy fáj-e majd. De Te tudod.Csak nyugi!:)
2010. aug. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tényleg, hogyha nagyon drámázol rajta, akkor nem lesz olyan jó, szóval én a helyedben most egy darabig pihentetném a dolgot, és tényleg csak nagyon véletlenszerűen történjen meg!
2010. aug. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Válaszolj a következő kérdésekre:

1. Szereted őt? Esetleg szerelmes is vagy belé?

2. Ő is hasonlóan érez irántad?

3. Ha nem akarnál most lefeküdni vele, hajlandó lenne várni rád?

4. Úgy érzed, hogy Ő az, aki megérdemli hogy elvegye a szüzességed?

5. Vágysz rá? Kívánod őt?



Ha ezekre a kérdésekre igennel válaszoltál, akkor felkészültél. :)

2010. aug. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!