Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A szüzességem elvesztésére...

A szüzességem elvesztésére készülök. Valami tanács?

Figyelt kérdés

Még itt az elején leszögezném, hogy 15 éves fiú vagyok. Az a helyzet állt elő, hogy egy 19 éves lánnyal lesz meg az első alkalom (kötekedő válaszolók kedvéért még azért kiegészíteném: igen, védekezni fogunk, egy óvszert csak egyszer, stb., ezekkel tisztában vagyok). Ő már nem szűz, velem ellentétben.


Nos, sokat olvastam a témában, ezért gondolom, hogy valószínűleg 2-3 percnél nem bírnám tovább. Arra gondoltam, hogy így részemről érdemesebb lenne elnyújtani az előjátékot, és sokáig kényeztetni őt orálisan, míg a csúcs közelébe nem ér. Csak ezután hatolnék be a hüvelybe. :) Mit gondoltok erről?


Más téma: Durex óvszert készülünk használni, viszont nem tudom eldönteni, hogy melyik fajtát. Az ultra thin esélytelen, abban még kevesebb ideig bírnám. A Durex Performa óvszer fajtára gondoltam, ami elvileg késlelteti a fiúnak a csúcspont elérését. Valakinek van valami tapasztalata ezzel a fajtával kapcsolatban? Hálás lennék ha megosztaná velem. :)


Hogy őszinte legyek, még az első csókon sem vagyok túl. Valószínűleg teljes mértékig béna leszek így először... tartok tőle, hogy csalódást okozok neki - annak ellenére, hogy ő ezeknek tudatában van. Viszont mondhatni egész jól bánok a szavakkal, úgyhogy sikerült elindítanom egy "tanár-diák" "szerepjátékot", ahol elvállalta a tanárnéni szerepét. :P De végülis, mennyire bízzam rá magam?



A fenti kérdéseken kívül minden más tanácsot, tapasztalatot szívesen olvasnék. Előre is köszönöm a válaszokat. :)


2011. ápr. 3. 02:14
1 2 3
 1/25 Csoro válasza:
51%
igyál egy kis alkoholt előtte, tovább fogod bírni, és legközelebb is hozzád fog menni, pláne ha őt is megkínálod
2011. ápr. 3. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 Csoro válasza:
ja, és legyél magabiztos, de ne okoskodj
2011. ápr. 3. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem a lényeg itt az lenne, hogy ne bonyolítsd túl a dolgot, és tarts némi sorrendiséget. Ne az első csók napján legyen meg az első szeretkezés is, az szerintem sok egy napra. És hagyjuk ezt a Durex Performa és hasonló ábrándokat. Lehet, hogy nem leszel elég érzékeny, és rossz emlék lesz emiatt, vagy lehet, hogy lőni fognak a merevedésednek egy ilyen óvszerben. Ezt a gyakorlottaknak találták ki. Fogj egy normál Durexet, vagy egy Ultra Thin-t, és kezdj azzal. Ha örömet akarsz okozni a lánynak, valószínűleg a szeretkezés után teheted ezt meg nyalogatással, nem hiszem, hogy maga az aktus első alkalomra elhozhatja neki a gyönyört. De a nyalogatás sem olyan dolog, hogy az egyből frankón megy...max szerencsével. A nyelvvel való kényeztetés kulcsa: először óvatosan, utána be lehet gyorsítani, de mindig finoman!! És persze elsősorban a csiklót nyalogasd. Csak akkor csináld erősebben, ha kéri.

És még valami: egyáltalán nem biztos, h 2-3 perces leszel. Nekem elsőre 3/4 óra volt, és nem is tudtam elmenni. Csak harmadszorra. Mondjuk én külön eset vagyok, volt néhány komplexusom valszleg. De többektől hallottam már, hogy nem voltak gyorstüzelők elsőre. Ha mégis hamar mennél el, akkor kis pihenés után megpróbáljátok még 1x. Akkor meg tuti, h tovább fogod bírni.


19/F

2011. ápr. 3. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim válasza:
Az elsőnek abban igaza van,hogyha iszol egy kis alkoholt akkor tovább fogod bírni.Vegyél egy üveg pezsgőt és igyátok meg ketten az jót fog tenni mind kettőtöknek.El lesztek lazulva.De ha igazán jót akarsz akkor verd ki előtte párszor és az is segíteni fog abban,hogy tovább bírd,de ha előtte kinyalod amíg elélvez akkor már nyert ügyed van és nagyon nem fog a többire koncentrálni,és utána ami tőled kitelik azt tedd meg.Tuti befutó leszel a csajnál.
2011. ápr. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Szerintetek tényleg normális az, hogy bepiálva veszítse el valaki a szüzességét?? Szerintem az arról szól, hogy érezzen mindent, és ne tompítsa el az érzékeit. Meg kiverni előtte 25x...emberek, élvezni kell az első alkalmat, nem mindenhogy felvinni az ingerküszöböt!
2011. ápr. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim válasza:
0%
a szerencsés rohadta anyádat 19 éves nővek készülsz kefélni és nincs jobb dolgod mint itt baszakodni?
2011. ápr. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, jól "hallom" az irigységet a "hangodban"? :) Mondjuk ilyen megnyilvánulás mellett nem is csodálom, hogy ilyenről csak álmodozol...



Az eddigi [normális]válaszolóknak köszönöm. :)

2011. ápr. 3. 11:47
 8/25 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem meg szánalmas, hogy így veszíted el, de az a csaj se normális, ha 15 évesre gerjed, grat mindkettőtöknek, igénytelenség magas foka.
2011. ápr. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Kíváncsi lennék mit találsz benne igénytelennek... Azt, hogy szeretjük egymást, vagy azt, hogy együtt szeretnénk lenni így is? Esetleg a korkülönbséget, ami minket egyáltalán nem zavar?
2011. ápr. 3. 12:38
 10/25 anonim ***** válasza:
Szeretitek egymást? Érdekes, de nem jártok és nem is csókolóztatok még de a szex már rögtön menne, hát már bocsi de, inkább ezzel akarsz felvágni, hogy 19 éves csaj megvolt...
2011. ápr. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!