Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lefeküdtem a barátommal és...

Lefeküdtem a barátommal és most valami nincs rendben. Ez normális, mit tegyek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Pár napja lefeküdtem a barátommal(szűz voltam) és most furcsa fehér folyásom van, ég, viszket és fel is dagadt egy kicsit odalenn.Az volt a baj, hogy nem használtunk gumit, ő az mondta nincs nemibetegsége és már együttvagyunk 5 hónapja.Nem tudom mit tegyek, megvárjam amig elmúlik?
2010. aug. 24. 00:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
17%
terhes vagy!!!!! (vagy az leszel)
2010. aug. 24. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
57%
Miért nem használtatok óvszert?? Viszket, fel van dagadva és fehér folyás (ami állításod szerint furcsa, tehát nem a megszokott). Ez semmi jóra nem utal. Menj el orvoshoz és, ha már ott vagy kérd meg, hogy nézze meg, hogy nem vagy-e terhes. Miért kell ennyire ostobának lenni??? És akkor most ez az a fantasztikus első szex élménye amire vártál? Mert szerintem rohadtul nem így képzelted... Meg is érdemled, ha gumi nélkül szexelsz...
2010. aug. 24. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
hát ha ég meg viszket akkor lehet hogy vmi gombás fertőzés, menj orvoshoz azt hiszem van rá vmi krém v ilyesmi
2010. aug. 24. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Kíváncsi lennék a kérdező életkorára...
2010. aug. 24. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
sürgősen nőgyógyász!
2010. aug. 24. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező 17-18 lehet, de lehet, h nem:) Amúgy lehet h tabit szed és azért nem használt gumit, nem? legyünk optimisták
2010. aug. 24. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
és azt honnan veszitek,hogy fogamzásgátlót nem használ?...
2010. aug. 24. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
00:45 : Na az mondjuk engem is érdekelne.
2010. aug. 24. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A leggyakrabban nem szűzen kezdenek el a lányok fogamzásgátlót, bár oké, legyünk optimisták, ő lehet ennek elenére szedett tabit. Akkor terhesség kilőve, maradt a fertőzés. De a kérdésére alapozva, nem hinném, hogy 15-nél sokkal idősebb lehet...
2010. aug. 24. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

ha szűz volt eddig akkor elég kicsi az esélye h fogamzásgátlót szedett..

a válaszom pedig: összeszedtél vmi fetőzést, a barátod meg valószínűleg más lánytól hozta..gratu!

2010. aug. 24. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!