Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mikor először lefeküdtem a...

Mikor először lefeküdtem a barátommal nem vérzett, de második alkalommal már igen. Ez normális?

Figyelt kérdés
Most vesztettem el a szüzességem. Az első alkalommal semmi baj nem volt, nem vérzett, fájt egy kicsit de tűrhető volt. Rá 2 napra ismét együtt voltunk és aktus közben észrevettük hogy nagyon vérzek pedig semmi fájdalmat nem éreztem. Most 1 hete késik a menstruációm és nem tudom hogy ez normális-e.
2011. júl. 12. 20:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Normális, ne parázz rá. Ha védekeztetek, akkor elvileg nem lehet baj.
2011. júl. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 boga. válasza:
Az első alakalommal nem szakadt át a szűzhártyád, ami a másodiknál viszont már a bekövetkezett. Szerintem az ,hogy késik a menstruációd nem emiatt van, akár a stressz miatt is késhet.
2011. júl. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ez teljessen normális nyugi. Eloszor csak megsérthette picit, a másodiknál vesztetted el teljesen.
2011. júl. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!