Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Első alkalomkor ez jó ötlet?

Első alkalomkor ez jó ötlet?

Figyelt kérdés

Több helyen olvastam róla, hogy amikor a lánynak átszakad a szűzhártyája első alkalomkor, akkor az a legtöbb lánynak nem fáj, nem is érzik vagy csak alig. De van amikor kis fájdalommal jár.

Utóbbi esetben ( mert ugye nem lehet előre tudni, melyik fog bekövetkezni )jó ötlete az, hogy annyira felizgatom a lányt, hogy majdnem elmenjen és az utolsó pillanatokban hatolok be? Ha nagyon fog fájni az átszakadás, akkor nem lesz számára maradandó ez az élmény? Szóval nem fog félni utána attól, hogy elérjen a csúcsra, mert az fájdalmas?

Jó persze, első alkalomkor hova akarom én őt eljuttatni a csúcsra, de remélem érthető a kérdés. Előre is köszi!


18/F


2011. ápr. 22. 10:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
léy vele nagyon gyengéd.én az elsőnél nemis véreztem, és fájt de nem annyira, hogy utánna ne merjek elmenni v szexelni.szreintem jó ötlet hogy felizgatod, de hagyj helyet a szexnek is, ne menjen el már az előjátéktól.és csak finoman mert ha durva leszel nagyon fog neki fájni.lassan hatolj be.
2011. ápr. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

sztem majd ő tudni fogja, h hogy akarja...


nem kell túlbonyolítani! :-)

2011. ápr. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Norb66 ***** válasza:
100%

Ez nagyon-nagyon rossz ötlet. Te mit szólnál ahhoz hogy már majdnem a csúcson jársz, 2 másodperc kell hogy elélvezz és valaki fájdalmasan beleharapna a péniszedbe, vagy megpöckölné a herédet? Nem lenne jó, ezt te is tudod.

Ha gyengéd leszel vele és rendesen felizgul nem lesz gáz.

2011. ápr. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor jól gondoltam! Nagyon szépen köszi a válaszokat! ;)
2011. ápr. 22. 10:33
 5/5 anonim ***** válasza:
75%
kérdezd meg tőle hogy készen áll-e ha igen akkor go! :D
2011. ápr. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!