Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Elméletileg szűz vagyok?

Elméletileg szűz vagyok?

Figyelt kérdés

Ilyen kérdés se volt még szerintem :)


Írnék magamról, hogy képbe jöjjetek. 22 éves srác vagyok. Fiatalkoromban csodás életem volt, már 10 éves koromban megtanultam smárolni, kóstolgattam a jót és lassan a szexuális életem is elkezdődött felépülni, volt barátnőm, minden rendben volt. Aztán 14 éves koromban megfogdosott egy szakállas forma, napokra sokkot kaptam, és onnantól rendkívül zárkózott, és aszexuális lettem. Tehát nem éreztem szexuális késztetést és nem izgultam fel szinte semmire, sokáig azt hittem hogy b*zi lettem és hát elég para volt, de nem ez a lényeg.


A héten jöttem ki rehabról mert kigyógyultam az űrt pótló szenvedélyeimből (füveztem, bogyóztam meg ilyenek), és felébredt a régi ösztön. Csodálatos érzés, csak igazság szerint 8 év kihagyás szex nélkül, megmosódott életút és csak régi emlékek csajozásról és az együttlétről.. És szűznek érzem magam, innen a kérdés :)


Annyira felzaklatott ez a dolog hogy magamban tartottam ennyi éven keresztül és mint olvastátok nem voltak jó következményei. Ez szerintem példaértékű mindenki számára, hogy legyen őszinte magával szemben!! Persze olyan régen történt hogy nem is emlékeztem rá - tudat alatt rejtettem magam elől -, de nemrég kimondtam, és kisírtam magamból a fájdalmát ami idáig kísért. Megkönnyebbültem, és most megajándékozottnak érzem magam az élettől.


Újra akarom élni azt a közelséget, az extázist, az eggyé válást és erre az oldalra irányítottak az ösztöneim, mert itt találok valakit. Nem társkereső ugyan, de biztos vagyok benne hogy egy megértő, türelmes lány is olvassa ezt, akinek akár hasonló gondja van/volt és szintén feküdne a dolog, mert újra akarom kezdeni a szexuális életem.


Szégyen vagy nem, ezt találom a legjobb módjának, mert itt fent van leírva a fekete leves, nem lesz hideg zuhany senkinek mikor már kibontakozóban van vmi!

Nem akarok visszaesni az anyaggal, mert mostmár látom a vesztenivalóm, de lennék valaki szeretője, lehet eleinte nem full latin lover de megbízható, jól öltözött vékony testalkatú diszkrét úriember vagyok!!


Amúgy a rehabhoz kértek aids/hepatitis tesztet ami természetesen negatív lett, de ezt még gondoltam leírom! :)


Biztos vagyok benne, hogy a moderátorok megfelelő toleranciát tanúsítanak az ügyemben amiért ezúton is előre köszönet!


Várom a kommenteket és az üzeneteket!


2010. aug. 29. 17:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
38%

1: Terhes vagy

2: Ha ez igaz, akkor ne itt keress már párt pupák

3: Ha nem igaz, akkor respect, hogy ilyeneket tudsz kitalálni:D

2010. aug. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Miiiiiiiiiiiiiiiit kell ezen ennyit komplikálni? Beledugtad a lábad között lévő dolgot egy nőnemű lába között lévőjébe? Ha nem, akkor szűz vagy, ha igen, akkor nem.
2010. aug. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Már nem vagyok terhes!!!! :D:D:D:D
2010. aug. 29. 17:36
 4/18 anonim ***** válasza:
ennek a kerdesnek mi az ertelme???!!!
2010. aug. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
ha a szakállas forma megdugott akkor már nem vagy szűz
2010. aug. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
boccs ezt nemértem... hogy értetted hogy terhes? azt írja hogy srác
2010. aug. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Nem kérdés :) Csak leírta,amit átélt..amit gondol,érez.. mi ezzel a gond?Ne legyetek bunkók emberek.Veletek is előfordulhatott volna..

Neked pedig sok sikert :) Fogsz találni egy megértő lányt..ebben biztos vagyok:) De semmi képp ne titkold el előle,ami történt.. de ne is mond el rögtön..ne ijeszd el.. ne csak a szexet keresd.. neked most egy barátnő kellene..akiben bízhatsz,és teljesen túlteheted magad a dolgokon:)

2010. aug. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:

Szia!


Hát tényleg nem egy minden napi kérdés.:)

Örülök,hogy sikerült újra kezdeni az életed,csak így tovább!!!!!:)

Tényleg nem társkereső ez az oldal,de meg tudom érteni,hogy bízol abban,hogy hátha rád talál egy megértő lány.

Én elkeseredésemben chaten próbálkoztam,de feladtam,nem érdekel,mert csak bunkók voltak.

Engem 4 év után hagyott el a párom,ráadásul terhesen...neki könnyű lesz új életet kezdeni,de nekem nem,mivel a legtöbb korombeli nem fogad el gyerekestül.Sajnos nekem ehhez hozzá kell majd szoknom.:(

2010. aug. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:

18.36os vagyok


Elfelejtettem odaírni, hogy 20/L

2010. aug. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:

ojaj..:)


írj,privit:):$

2010. aug. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!