Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Vajon még szűz?

Vajon még szűz?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel eddig még nem beszéltünk ilyen dolgokról. Egyik este elkezdtem ujjazni, de nem vérzett meg a szűzhártyát sem éreztem. A középső ujjamat kb a 3/4-éig nyomtam be, akkor már éreznem kellett volna?

Lehet hülye kérdés de érdekel.

Megköszönném ha normális válaszokat írnátok!


2011. nov. 6. 21:39
 1/8 anonim ***** válasza:

attól h vlkinek már átszakadt a szűzhártyája még lehet hogy szűz..


szóval ezt meg kell kérdezned.:)

2011. nov. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
58%
nem vszínű h az ujjaddal elérnéd a szűzhártyát
2011. nov. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
lehet hülye kérdés. lány létemre én se kezdtem vérezni, ha háromnegyedig fennt volt az ujjam, érezni meg nem rémlik hogy éreztem volna bármit.
2011. nov. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
kérdezz rá
2011. nov. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
nem, érezni nem fogod.
2011. nov. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hogy ne érné el az ujjával? én simán éreztem barátnőmnek. nem tudtam hogy az az, csak miután átszakadt és eltünt, akkor világosodtam meg hogy az amit ott éreztem az az volt.
2011. nov. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

ha érezném akkor mit éreznék?

mert még én is szűz vagyok és ez az első komolyabb kapcsolatom. szóval milyen az a szűzhártya? mit éreznék ha elérném?

2011. nov. 6. 22:24
 8/8 anonim ***** válasza:
86%

Istenem komolyan miért nem lehet elolvasni egy felvilágosító könyvet vagy keresőbe rákeresni? Ezrével vannak ilyen oldalak. A szűzhártya a hüvely bejáratánál van, tehát tök mindegy hogy háromnegyed ujjadat dugtad fel vagy a könyöködig, az kb az első két cmen kellene érezni. Gyakorlatilag annyit érezhetsz hogy kicsit ott keskenyebb a hüvely. A szélessége változó, van olyan lány akinek egy ujja se fér fel van akinek több is. Nem minden szüzesség elvesztése jelent vérzést is, ugyanis van akinek tágulékonyabb.

Szóval nem lehet egyértelműen azt mondani, hogy a barátnőd nem szűz, de sanszos. Jobban tennéd ha némi kommunikációt is beépítenétek a kapcsolatotokba, tudod, ha már hármomnegyedig ujjazod a nődet. Érezd a szarkazmust és nagyon szégyeld magad, hogy ezt mondani kell.

27F

2011. nov. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!