Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha egy srác szűz, akkor...

Ha egy srác szűz, akkor törvényszerű, hogy szakítás lesz a vége, hogy új csajokat is kipróbáljon?

Figyelt kérdés

Párommal részben azért szakítottunk, mert szeretett volna más lányokat is kipróbálni. Most van egy srác, akit szeretek, ő is engem, de neki még nem volt komoly kapcsolata, sem barátnője. Ezért gondolom még szűz is. Szóval számítsak rá, hogy vele is vége szakad egy idő után?

Nagyon szeretnék vele összejönni, csak volt páromnál ez elég rosszul érintett, és gondoltam jobb, ha felkészülök. Volt párommal 16-17 évesen jöttünk össze, én most vagyok 21, ez a srác pedig 22.

Szóval készüljek fel, hogy ő is más után fog nézni, mert hajtani fogja a kíváncsiság?


2010. aug. 30. 16:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
az előző pasid, nem volt szerelmes és nem is szeretett, miért lenne törvényszerű... nem biztos,h ő is olyan mint az első pasid...
2010. aug. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem törvényszerű, de 80%-rá az esély és 50% hogy megtudod. Lehet hogy csak 1x csal meg és megbánja
2010. aug. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem törvényszerű, ez egyénfüggő.
2010. aug. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Igen.
2010. aug. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
attól mert nem volt komoly kapcsolata még nem biztos h szűz... lehet pont h most jutott arra a szintre h abbahagyná a kalandozásokat és szeretne egy komoly kapcsolatot.
2010. aug. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Hát, ő kb úgy fogalmazott, hogy még nem volt barátnője, ezért nem igazán tudja hogyan közeledhetne bárki felé.


Szerintem ez arra utal, hogy még szűz:)

2010. aug. 30. 18:36
 7/21 anonim ***** válasza:
te hány pasival voltá? mert mi van, ha te is ki akarsz próbálni még néhányat...?
2010. aug. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Nekem eddig 2 barátom volt, az előző barátom, akivel 4 évet voltam, volt az, akivel elvesztettem a szüzességem.
2010. aug. 30. 18:54
 9/21 anonim ***** válasza:
65%

Nos én a magam nevében annyit mondhatok hogy nálam nem lenne szó ilyesmiről.Örülnék ha jönne egy olyan lány aki megérti hogy még szűz vagyok és hajlandó velem együtt lenni ennek ellenére is mindent megtennék érte szerintem neki lenne kellemetlen egy idő után hogy körül rajongom.

Szóval ez egyéniség függő van aki kibírja a kísértést van aki nem de minden agyban dől el.

Azt mondom menj el vele olyan helyre ami tömve van szebbnél szebb csajokkal ha nagyon nézegeti őket és csorog a nyála s nem tudod nála elérni hogy csak rád figyeljen egyértelmű hogy előbb utóbb félre lép.

Remélem hasznos volt.

2010. aug. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Prímás Lancelot válasza:

"Nem törvényszerű, de 80%-rá az esély és 50% hogy megtudod. Lehet hogy csak 1x csal meg és megbánja"


Statisztikák mutatják, hogy az 1 helyett a 3-szori megcsalás az általános illetve 80%-50% helyett 92%-68%.

De nagyjából helyesen saccolta.

2010. szept. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!