Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha egy srác szűz, akkor...

Ha egy srác szűz, akkor törvényszerű, hogy szakítás lesz a vége, hogy új csajokat is kipróbáljon?

Figyelt kérdés

Párommal részben azért szakítottunk, mert szeretett volna más lányokat is kipróbálni. Most van egy srác, akit szeretek, ő is engem, de neki még nem volt komoly kapcsolata, sem barátnője. Ezért gondolom még szűz is. Szóval számítsak rá, hogy vele is vége szakad egy idő után?

Nagyon szeretnék vele összejönni, csak volt páromnál ez elég rosszul érintett, és gondoltam jobb, ha felkészülök. Volt párommal 16-17 évesen jöttünk össze, én most vagyok 21, ez a srác pedig 22.

Szóval készüljek fel, hogy ő is más után fog nézni, mert hajtani fogja a kíváncsiság?


2010. aug. 30. 16:20
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Ja, de a tudat hogy a csajodat a másik hapek dugja?Hát ha neked ez jó akkor csak sajnállak:D
2010. szept. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!