Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 19 éves lány vok és szűz. Ez...

19 éves lány vok és szűz. Ez ciki? Most alakulóban van egy kapcsolatom ő 26 éves, nem tudom mi lesz belőle, de nem merem neki elmondani félek h nem tetszene neki. Mit csináljak sztetek?

Figyelt kérdés
2010. szept. 3. 18:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki.Sőt inkább becsületre méltó,hogy ennyi évesen ebbe a világba!még szűz vagy!

Tudod, az őszinteség mindig hatalmas kincs! Szóval nyugodtan elmondhatod neki ,hogy szűz vagy. Én úgy tudom,, hogy sok férfi örül annak, ha a barátnője még szűz!:)

2010. szept. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

1) Nem ciki. Én is szűz vagyok, lány és ugyanennyi idős. (Legjobb barátnőmmel szintén ez a helyzet.)

2) Mit tudnál tenni "ellene"?! Gyorsan végigfuttatnál magadon egy fiút? Nem sok értelme van, pff.

3) Ne aggódj. Nincs semmi baj. Nem ciki. Ez egy állapot és kész. Semmi sem tart örökké.

4) Az a lényeg, hogy kellemes legyen az első alkalom, legyen veled figyelmes a srác, türelmes, stb.

5) Ő is lehet kezdő, bizonytalan, még akkor is, ha nagy csődörnek tűnik. :D

6) Hazudnád, hogy nem vagy szűz? Marhaság. Mondd el neki, hogy neked ő az első így meg úgy az életedben, stb. Ha rendes, felfogja, megérti. Ha nem, lépj le!

2010. szept. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
100%
Nem ciki. Az a ciki, hogy így gondolkodsz.
2010. szept. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki. Az a ciki, hogy így gondolkodsz. [2]


én is lány vagyok 19, és nem hiszem hogy ez ciki lenne. mondjuk engem nem is nagyon érdekel a szex, szóval nem hiszem hogy változna a helyzet mostanában.

2010. szept. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Hazugság, hazugságot szül!

Ne akard ezt. Mond el neki őszintén , hogy szűz vagy!

(valahol még azt is olvastam, hogy volt aki nem mondta el a barátjának, hogy még szűz. és emiatt szakítottak, mert a fiúnak bűntudata volt, hogy 1.alkalommal azért még is csak gyengédebbnek kellett volna lennie-de ugye ezt ő nem tudta,hogy a bnője szűz...Ez rosszabb megoldás!)

Mellesleg én 18vagyok és szintén szűz. A fiúk többsége örül, ha a lányon még nem ment át senki:) Te leszel neki az első.Megtisztelőnek fogja érezni.

2010. szept. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Szöszi23 válasza:
100%
Szerintem vállald önmagad... és szerintem megértő lesz és gyengéd:)
2010. szept. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
85%
Nem ciki, 21 éves lány vagyok és még mindig szűz. sőt, még pasim se volt eddig.
2010. szept. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
93%

Hehe... még csak alakulóban a kapcsolat, és már azon gondolkodsz, hogy hogyan ne legyél vele teljesen őszinte.

Jó kezdés!! ;-)


FS

2010. szept. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
100%

Nem ciki, csak meglepő ez a mai világban. Becsülendő, hogy 12-15 éves lányokkal ellentétben nem adtad magad oda az első jött-mentnek. Szerintem, ha elmondod a srácnak nem fog lenézni, sőt szerintem megtiszteltetve fogja magát érezni, hogy neki szeretnéd adni magad elsőnek.

Egy percig se szégyeld magad emiatt, sőt szerintem büszke lehetsz rá, hogy nem vagy olyan, mint a mai lányok.

Nekem ez a véleményem....


20/L

2010. szept. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
100%

Nem ciki! Én örülnék a helyedben és büszke lennék rád!

A férjem 27 éves és megkérdeztem erről és ő is ezt a véleményt osztja!

Ez egy nagyon fontos dolog és csak annak add oda aki erre ildomos!

2010. szept. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!