Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 19 éves lány vok és szűz. Ez...

19 éves lány vok és szűz. Ez ciki? Most alakulóban van egy kapcsolatom ő 26 éves, nem tudom mi lesz belőle, de nem merem neki elmondani félek h nem tetszene neki. Mit csináljak sztetek?

Figyelt kérdés
2010. szept. 3. 18:38
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Dicséretes.Nekem is össze kellene futnom egy ilyen lánnyal.
2010. szept. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! jó tudni h vannak még normális emberek :)
2010. szept. 5. 19:50
 13/21 anonim válasza:
100%
nem,nem ciki
2010. szept. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 kuleszmulesz ***** válasza:
0%

Ez hihetetlen, hirtelen mennyi farkalatlan vénlány került elő....

De biztos csak az én hibám, hogy csak olyan 18+ nőket ismerek, akik imádják a szexet, és jókora részük nagy riherongy...

El kéne gondolkoznom az életemen, ha ennyi a pont 19 éves, pont szűz lány...

Feministák vagytok, vagy csak irtó rondák?

2010. szept. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Nagyon sokan próbálkoznak nálam, de nem éreztem még senkinél azt h ő lenne az. Mellesleg rengeteg fiúnak tetszem, magas, vékony, szőke lány vok,de ettől nem érzem azt h el kéne kurvulnom...már bocsánat.
2010. szept. 6. 15:04
 16/21 anonim válasza:
100%
Nekem is alakulóban van egy kapcsolatom egy 19-éves lánnyal. Én is 26 körül járok :) Cseppet sem volna ciki, ha ezt mondaná nekem, sőt csak jobban megkedvelném:)
2010. szept. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 kuleszmulesz ***** válasza:
100%
Nem árt ezt az elején tisztázni! Ha csak arra hajt, hogy megdöntsön, akkor ez a hír eltántorítja majd, és nem fog többet foglalkozni veled, de ha tényleg össze akar veled jönni, ezzel csak még vonzóbbá válsz a számára, hisz akár olyan élményben részesíthet téged majd, amit sosem felejtesz el, és egy életre hozzá köt.
2010. szept. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
100%
Nem ciki. Szerintem nyugodtan elmondhatod szerintem biztos nem fog morrogni erte, sot orvendeni fog hogy milyen ugyes vagy hogy eddig megtudtad tartani .
2010. szept. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Ekkora hülyeséget,hogy mit szólna ?!!

Én örülnék neki hisz szűz lányba még nem volt részem és bármit megadnák hogy összejöjjön.Nagyon örülni fog a fiúd hogy szűz vagy még !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2010. szept. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:

Kedves kuleszmulesz!

biztos újdonságot mondok de egy normális lány nem úgy áll hozzá a szexhez mint egy fiú. A kevesebb tesztoszteron miatt kevésbé szexközpontú számunkra a világ, ráadásul ott a fogamzásgátlás problematika. az emiatti félelem tudatosan vagy tudatalatt sztem minden lányban ott van, ezért sokkal jobban meggondoljuk a dolgot. A fogamzásgátlást illetöen,aki biztosra megy az elsősorban tablettát kezd szedni, attól meg csomó nőhet a melledben meg hasonló kedves dolgok. néha már elgondolkodom azon miért is éri meg szexelni a lányoknak....

2010. szept. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!