Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan oldhatnám fel, hogy ne...

Hogyan oldhatnám fel, hogy ne féljen ennyire a szextől?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel tervezzük az első szexet... Mondta is,hogy ő is szeretné,kívánja,de mégis fél...Azért mert hogy nem tetszene nekem mesztelenül,meg hogy fájna,meg stb... próbáltam vígasztalni,meg minden,de nem megy... mit tehetnék,hogy kicsit "feloldjam"?Amúgy ő 17 éves,én 18.
2010. szept. 4. 20:32
 1/8 anonim válasza:
60%
Jack Daniel's, Becherovka, Vodka, Whiskey, St. Hubertus. Remélem tudtam segíteni :)
2010. szept. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
akárki akármit mondd egy-két feles mindent megold
2010. szept. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
először csak csókolózzatok hosszasan,és suttogj a fülébe szépeket,majd lassan learuhával és hát tovább már tudod...
2010. szept. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
jaés légy vele óvatos,ne okozz neki fájdalmat...csak lassan:)
2010. szept. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
0%
Hadd féljen.Ebből is láthatod hogy nem sok esze van.Nem tudsz vele mit kezdeni,vannak ilyen nők.Nyamvadtak.Majd átvergődik,te meg teszed a dolgod.
2010. szept. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
13%
Sosavban. Pandinak bejott...
2010. szept. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

sok petting előtte, izgasd fel rendesen, akkor nem fáj.

Csináljátok először sötétben, akkor hátha könnyebben megy a ruha. Aztán majd megszokja, mert ilyen ez a filmipar..

2010. szept. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hat mar megbocsas de ha meg nem is lattad meztelenul eloszor szokasd hozza hogy latod meztelenul en az en baratnomnek hatat lemostam szinte minden alkalommal le kerul a ruha rolunk csak a pettingnel sok minden van es neki ez sok lehet 1x-re szerintem szokasd hozza eloszor:)
2010. szept. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!