Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 21 éves lány vagyok és még...

21 éves lány vagyok és még szűz miért félek ennyire a szextől?

Figyelt kérdés
sok barátom volt már, de mikor arra került a sor, félek sőt azt se nagyon szeretem ha tapiznak stb. anyám szigorúan nevelt, mai napig vele élek, és ha egy sráccal belemerülünk a csókba anyám képe jelenik meg, nem tudok feloldódni, meg rettegek hogy esetleg kiszakadhat a gumi stb. deígy minden pasit elveszítek. érzem hogy nagy a baj, de mit tegyek? kérem ne trágárságokat írjatok!
2011. aug. 12. 12:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Menjél el egy pszichológushoz, le is írtad az okát, hogy miért.
2011. aug. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok a kedves frigid mamának, egy életre tönkretette a szexuális életedet...
2011. aug. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Túl súlyos dolognak ítéled meg az együttlétet. Egy dolog a nevelés, az nálam is foltot hagyott (bár én fiú vagyok), azt mondják h. mindig csak az első falat a keserű, aztán rájössz h. nem is olyan hű de hatalmas dologról van szó.


csak bátran :)

2011. aug. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

szerintem is fordulj pszichológushoz.

esetleg ha gyógyszert is szednél meg gumiznátok is lehet akkor is nagyobb biztonságban éreznéd magad.

plusz a barátodnak is beszélj a problémádról.

együtt minden könnyebb:)

2011. aug. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
82%

Egyébként próbáld meg "átnevelni" magad. A szex az egyik legszebb dolog, ami két ember között történhet, ha a kapcsolat alapja szeretet, tisztelet, bizalom, stb. Felelősségteljesen művelve nem kell ennyire görcsölni rajta. Ha kiszakad a gumi, ami igen valószínűtlen, ott a 72 órás tabletta.


LAZÍTS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2011. aug. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
100%
Szia én 20 vagyok és ugyanez volt a helyzet és én is féltem a gumitól. Most egy csodálatos barátom van és fogamzásgátlóval védekezünk! De előtte gyógyszer + gumit használtunk! Érezni fogod hogy kiben bízhatsz meg ezen a téren és akkor majd nem fogsz félni. :)
2011. aug. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
soha nem engedett sehová ma is ha randira hív egy srác, kiszabja hogy egy óránál tovább nem lehetek. volt hogy 1, 5 óra múlva mentem haza, Úristen mit kaptam lealáz a sárga földig!most hogy mondjam meg egy férfinak hogy jaj mennem kell mert anyám eddig engedett el? tök égő!
2011. aug. 12. 13:05
 8/17 anonim ***** válasza:
2011. aug. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha lehetőséged van, rá, minél előbb költözz el tőle.
2011. aug. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Sztem menj el egy pszichológushoz. Tudod, oda nem a "hülyék" járnak, hanem az okos emberke, akik felismerik, h problémájuk van. Sőt, van olyan, hogy szexuálpszichológus. A te esetedben nyilván rá lenne szükség. Csak bátran :) Vagy keress egy olyan férfit, akit szeretsz és aki VISZONT SZERET. Fontos a bizalom, így könnyebben elengeded magad. Senkinek sem megy könnyen az első, hiszen ezer dologtól fél az ember. Ha félsz, hogy kiszakad a gumi akkor vegye ki a fiú, mielőtt elmegy, így megelőzve a bajt. Egyébként ne vedd el magadtól a csodás éveket, amiket szeretkezéssel tölthetsz. Hiszen olyan szép dolog, ha azzal csinálod, akit szeretsz. És nyilván anyukád is szexelt, ha te létezel, szóval ne érezd magad rosszul. Ez az élet természetes velejárója. :) És ha oda jutsz egy fiúval, akkor éld meg a szerelmet és ne anyádon gondolkodj. Vagy csak ezzel védekezel magad előtt is mert félsz és nem mered bevallani. Csak hunyd be a szemed és ne gondolj másra, csak, h eggyé válasz a szerelmeddel és h ez maga a csoda. Remélem picit segítettem. :)
2011. aug. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!