Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan beszéljem meg az...

Hogyan beszéljem meg az anyukámmal? Segítsetek, vagy véleményeket mondjatok. (Vagy ti hogy csináltátok ezt? Megbeszéltétek valakivel? )

Figyelt kérdés
Na én már elég rég együtt vagyok a barátommal nagyon szeretjük 1mást (féléve vagyunk együtt..) ő 16 én 14.. Voltmár köztünk több mint csók de szex még nem volt.. csak petting.. és ő akarná a dolgot.. de én félek tőle meg lehethagynom is kéne mert ha huznám még 1 darabig akkor jobb lenne.Ő azt mondja hogy megvár mert nagyon szeret.Várni akarok 1 darabigmég ezzel a szexes dologgal, de ha ott tartunk majd elötte anyumal megakarnám beszélni...hogyan hozzam ezt szóbal anyumnak? lécci segítsetek..:$
2008. dec. 13. 21:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon jó viszonyban vagy édesanyáddal, akkor nem lesz nagyon nehéz, csak őszintén.

Mondd, hogy már rég együtt vagytok, meg hogy szereted, meg hasonlók, ami igaz is, és kérdezd meg tőle, hogy ő mit szólna hozzá, hogyha megtennéd.

Hallgass rá, csak jót akar, akkor is, ha azt mondja, hogy várj még vele, akkor is, ha megengedi, de ne vessz vele össze, csak beszélgess vele.

2008. dec. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Srapnel ***** válasza:
14%
Két beszélgetés között meg olvasgasd a helyesírási szabályzatot is.
2008. dec. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
ugy gondoljuk, hogy gyerek vagy es meg nem kellene ezzel a szexes dologal foglalkoznod, ahogy te hivod. Szepen anyukaddal kezdj el beszlgetni most a szexrol, arrol, hogy mikor es hogyan es milyen kovetkezmenyekkel kell szembenezni. Ezek utan, ha mar mindent megbeszeltetek es tisztaban vagy mindennel, edontheted, keszen allsz e ra.
2008. dec. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Na szép, már az olyanokat is leszolják aki meg szeretné beszélni az anyukájával mielott megteszi!

Egyébként szerintem is várj vele még...ráérsz! Ilyenkor azt is kell nézni, hogy a srác is még csak 16! Ami egy fiunál nagyon de nagyon gyerekes szintnek számít még! Egyáltalán nem felelosségteljes egyikotok sem ilyen korban..és ez nem a személyeteknek szol..én 14 éves koromban orultem ha max. csokolozásig mentunk!pedig még csak 20 vagyok tehát nem vagyok annyira más generácio!

Szoval nem akarok neked itt litániákat zengeni de várj még vele...annyira ráérsz..anyukádnak meg pl. ugy is felhozhatod a dolgot, hogy képzeld anyu a barátnom meg a pasija ma egyutt fognak aludni mert a szuleik elmentek hazulrol!:D ...VALOSZINULEG anyukád véleménye errol ki fog hatni a kérdésedre is:)

2008. dec. 14. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
51%

Én inkább a nővéremmel beszélném meg a helyedben, ha van. De egy báty is tudhat segíteni. Anyuka már kétesélyes, hogy hogy reagál le ilyesmit. De te ismered.

Viszont 1 biztos. Ha TE nem érzed úgy belülről, hogy szükséged van a szexre vele, akkor (még) ne tedd meg!

14 évesek közt van aki még tiszta gyerek fejlődésileg, és van aki már tiszta nagylány. El fogsz jutni oda, hogy kívánod a szexet, addig nyugodtan töltsétek el együtt az időt mással.

2008. dec. 14. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%

Ez tök jó, hogy nem akarod elkapkodni, meg hogy anyuddal is beszélni akarsz elötte:)Szerintem anyud kicsit kiakadna, mert nagyon fiatal vagy még..az enyém tuti lecsavarta volna a pasim fütykösét:)Na de viccet félretéve sztem még várjatok, azért az a fél év 14 évesen nem olyan hu de jaj de sok...rám másfél évet várt a barátom, pedig 16 és fél évesen kezdtünk járni...és egyáltalán nem bánom, sose unatkoztunk:)és azóta is együtt vagyunk(20 vagyok):DAmugy szerintem ha elérkezettnek látnád az időt nem akarnád elötte anyukád engedélyét kérni..de mivel tudod hogy ellenezné , nem csinálnád jószívvel sztem

pettingeljetek sokat, és várjatok még egy éveta sexxel

anyukád meg örülhet hogy felelőségteljes nagy lánya van:)

2008. dec. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jól teszed, h megbeszéled anyukáddal, viszont a szexszel még várni kéne (éveket).
2008. dec. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Aranyos barátod van,ha azt mondta,hogy vár rád:)Szerintem is jobb lenne még egyenlőre csak az "ártatlan"dolgokkal foglalkoznotok,úgymint csók,simogatás,egyebek.Az első szeretkezést semmiképpen sem szabad elkapkodni,főleg tizenévesen még bőven van időtök!:)

Én mikor összejöttem a barátommal 9 nap híján 20 éves voltam,és 8 hónap után történt meg.Én vagyok a legboldogabb,h.ilyen sokat vártunk az elsővel,mert így rendesen "megtanultam bánni"az én és az ő testével és most tökéletes a szexuális életünk:)

Sok sikert a továbbiakban!

2008. dec. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:) várni fogok vele az biztos...;) ha szeret téleg,akkkor kivárja,ha megnem,akkor így jártam :/
2008. dec. 16. 16:25
 10/10 anonim ***** válasza:

Én 15 évesen vesztettem el. De nem bánom :) Anyunak igazából nem mondtam el... a srác elment haza és utána kérdezte meg, hogy lefeküdtünk-e. el mondtam az igazat... és egy kicsit ki volt akadva, hogy nem szóltam neki. Azóta mindent megosztok vele:):)


17L

2010. márc. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!