Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy 15 éves csaj vok! Miért...

Egy 15 éves csaj vok! Miért zavarja a pasikat hogy szűz vok?

Figyelt kérdés

sziasztok

egy pasi se szeretne velem összejönni mert zavarja a szüzességem!!!ez miért???


2010. szept. 8. 15:38
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
84%
És mi a szarért kell "járás" előtt letisztázni, hogy ki szűz, ki nem, kiben hány farok járt?
2010. szept. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
mert a tini fiúkák csak dugni akarnak ( tiszt. a kivételnek!!!)
2010. szept. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim válasza:
100%
Ha veled egykoruak akkor,csak azért zavarják mert nem tudnak "felvágni"hogy egy nem szűz csajjal járnak,még a 15éveseknek a tojáshéj a seggükön van ne viccelj(tisztelet a kivétel)ne foglalkozz ilyenekkel:)
2010. szept. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim válasza:
100%
mert mindenkit az hajt..és amúgy meg ilyenekkel nem kell foglalkozni.ha te olyan pasit akarsz akit nem a szex érdekel akkor ezeket elküldöd oda..ha meg olyan kell akinek arra kellesz akkor meg elkel veszítened..16/f
2010. szept. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
22%
az első szexnél vérzik, fáj neki, nem lehet a szokásos tempóban csinálni sem. a következő alkalmak se valami igaziak.
2010. szept. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
90%

én inkább azt értékelném, aki még szűz, mert neki még lehetek én az első, és mert a szüzesség az magában hordoz vmi kimondhatatlant

15F

2010. szept. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
96%

akit zavar hogy szűz vagy az nem is érdemes arra hogy veled járjon! ne add már alább hogy olyan pasikkal akarsz járni akaik ez alapján döntenek! és amúgyis mért téma ez? erről beszélgetsz egy randin?

21/L(és 18ésfél voltam amikor elvesztettema szüzességem!!)

2010. szept. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Én 18 éves lány vagyok és szűz..És hidd el! Nem fogok most azért ágyba bújni valakivel, hogy elmondhassam magamról, hogy nem nem vagyok már szűz...És nem is akartam senkivel se, mert úgy éreztem nincs itt az ideje.

Ne érdekeljen egy ilyen fiú. Keress normálisat! Ne akard mindenáron elveszíteni. Hidd el lesz olyan fiú, aki értékelni fogja a kincsed!;)

2010. szept. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim válasza:
66%

Miért lenne zavaró?

Nyugodj meg, nem veled van a hiba,

hanem azzal, akit ez zavar.

Aki egy nőre csak *úgy* tud ránézni,

az nem férfi!!!

18 éves korig szerintem teljesen normális dolog,

ha szűz még. Vagy /be/sikerül vagy nem,

ez sok mindentől függ,

de nőként neked legyen annyi talpraesettséged, hogy mérlegelj, hisz ez nem a férfi féltől függ.


Minden Jót: BG (14/F)

2010. szept. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
32%

A válasz írója 66%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:45


Te ezt visszaolvastad, mert eskü, hogy sztem búza vagy, vagy nem voltál még nővel

2010. szept. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!