Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Normális az hogy egy 16 éves...

Normális az hogy egy 16 éves fiú szűz, és fél? De szeretné elveszíteni barátnőjével akivel szeretik egymást és talán a csaj is benne volna, DE ő is szűz. Valami segítség?

Figyelt kérdés
hm? :-/ :-/ hm?
2011. jan. 6. 00:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Még nem érett rá lelkileg. Bárcsak több ilyen fiú lenne manapság, aki nem éjjel nappal szexelne bárkivel, hanem a szerelmével szeretné elveszíteni és nem csak úgy durr bele... Szerintem még várjanak kicsit a dologgal, míg mindketten NAGYON akarják már, úgy, hogy nem bírják ki, hogy ne tegyék meg. Nincs mitől félni, ha igazán szeretik egymást, és odafigyelnek egymásra, akkor nem lehet elrontani. Nem mondom, hogy pl. nem fog fájni a lánynak, vagy hogy mindkettejüknek egetrengető lesz az 1. testileg, de lelkileg igazán csodálatos tud lenni, a többibe meg bele lehet jönni idővel :) Viszont így tényleg érdemes várni még egy kicsit, addig meg szorgalmasan pettingelni, hogy mire odajutnak, ismerjék egymásnak minden porcikáját, és tudják, hogy tudnak örömöt szerezni a másiknak. :) 20/L
2011. jan. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
7%
figyelj én 17 éves voltam mikor elvesztettem a szüzességem... és ugyan a lányoknak azt mondják, hogy a szüzesség egy kincs, amit majd annak kell odaadni akit igazán szeretsz, meg minden ilyesmi, de a srácoknál ez nem így van. A fiúknak, a szüzesség egy béklyó amit le kell dobniuk magukról hogy igazán férfivá váljanak. Minél előbb történik ez meg, annál jobb (persze vagy egy bizonyos életkor-tartomány amin belül a társadalom által leginkább elfogadott elveszíteni a szüzességet ez pedig véleményem szerint fiúknál a 15-21 év)
2011. jan. 6. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

"A fiúknak, a szüzesség egy béklyó amit le kell dobniuk magukról hogy igazán férfivá váljanak."

Hát, én lányszemmel nem így látom. Sokkal jobban megbecsülök egy olyan fiút, aki megvárta a szerelmet és úgy vesztette el, mindegy, hány évesen, mintha valaki már végigment 20 éves korára 5-6 csajon... Nem igazán örülnék, ha a barátomról kiderülne, hogy csak gyűjtögette a numerákat, és nem szerelemből szeretkezett. Én pl. az olyan férfiakat értékelem, akik hozzám hasonlóan szerelemből szeretkeznek. Szerencsére a barátom is ilyen, előttem csak egy lánnyal volt, és bár pocsék volt neki vele a szex, de végül nem amiatt lett vége. Így tudom, hogy Neki nem ez a legfontosabb, és tudom, hogy velem is szerelemből van együtt, és szerelemből szeretkezik. Úgyhogy azért nem minden nő örül neki, ha egy fiúnak olyan sok tapasztalata van már ilyen téren... 20/L

2011. jan. 6. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
9%
igen csak a csajok nagyrésze nem ilyen úgy,hogy durr bele öreg nehogymár az ilyeneken problemázz :D 19/F
2011. jan. 6. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, normális. 16 év az még egyáltalán nem sok.
2011. jan. 6. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 mimosa válasza:
34%

igen, nagyon is normális hogy egy 16 éves szűz, mindegy hogy fiú vagy lány fél, vagy legalább is tart a szextől.

Én azt javaslom ha kedvet éreztek hozzá akkor vágjatok bele nyugodtan, de ne parázzátok túl, csak lazán! Inkább legyen belőle egy mókás szerencsétlenkedés, ami később tök jó emlék lesz, minthogy elkapkodjátok, és esetleg fájdalmat okozzatok egymásnak.

:)

2011. jan. 6. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Két szűz együtt - ebből valóban szerencsétlenkedés lesz, de szuperül is elsülhet a dolog. Legyen elég időtök egy tök nyugis helyen, ahol nem zavarhatnak meg. Tisztázzátok a védekezést, hogy ne parázzon a teherbe eséstől. Legjobb talán óvszerrel csinálni, mert nem hiszem, hogy kezdőként ki tudnád venni magömlés előtt. Legyen felizgulva. Ne akard a hőst játszani. Kooperáljatok. Ez egy közös "projekt". Ő feküdjön a hátára, te kerekedj fölé, támaszkodj a két kezedre, ne tehénkedj rá, és kérd meg, hogy a kezével illessze oda, akkor nem fogsz parázni, hogy jó helyen vagy-e. Aztán lassan, óvatos döfködésekkel hatolj egyre beljebb, ahogy érzed, hogy ő is engedi. Ne akard egyszerre beverni, centiről centire haladj, figyeld az arcát, látni fogod, meddig hatolhatsz. Szép lassan célt fogsz érni, és bent leszel teljesen. Akkor ráfeküdhetsz, persze ne teljes súllyal, a könyököddel támassz azért ki, miközben a nyakánál átöleled. Teljes behatolás után 1 kis ideig ne mozogj, élvezzétek mindketten a beteljesülést. Aztán óvatosan kezdj el mozogni, először lassan, és ahogy érzed, hogy ő is kienged, lehet fokozni a tempót. Legjobb időnként meg-megállni, pihenni, érezni a másikat. Így sokkal jobb orgazmusban lesz részed, mintha megállás nélkül csinálnád. Te biztosan el fogsz menni, barátnőd valszeg nem, de ez ne feszélyezzen, a nőknek nem muszáj mindig elmenni, neki fontosabb, hogy megtörténik végre azzal, akit szeret. Ők érzékileg is ki tudnak elégülni, velünk szemben. Ritka hab a tortán, ha neki is összejön. Utána fontos, hogy ne húzd mindjárt ki, maradjatok úgy egy kicsit, ez a nőknek nagyon fontos, hogy érzékileg teljesen át tudják élni az együttlétet. Akkor vedd ki, ha már érzed, hogy lankad, akkor ő sem fog tovább tartóztatni, de akkor se ugorj ki az ágyból, hanem feküdj mellé a hátadra, automatikusan hozzád fog bújni. Ne erőltess beszélgetést, hogy na milyen volt, jó volt neked, stb, egyszerűen bújjatok össze, és élvezzétek, hogy megtörtént. Az a bizsergés, ami végig fog futni rajtad, egyszeri és megismételhetetlen, ezért mindenképpen nyugodt környezet kell, hogy átélhesd (ez orgazmus nélkül is megtörténik).

Szerintem beszéljétek át, hogy kb. így történjen, fergeteges szex nem lesz, arra lesz még lehetőség bőven, de csodálatos élmény igen!

És igen, teljesen normális, hogy 16 évesen szűz vagy, és félsz. 16 évesen szűz voltam, és féltem, de ha a nő szeret, el fog tudni lazítani.

2011. jan. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
7/7 válaszadó. Nagyon tanulságos volt az írásod. Bárcsak mindenki így állna hozzá a dologhoz. És főleg a fiúk. Nemcsak "túl lenni" kell a dolgon, hanem szép emlékké tenni.
2013. febr. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!