Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy mondanátok vagy hogy...

Hogy mondanátok vagy hogy mondtátok el az anyukátoknak, hogy már nem vagytok szüzek? 17 éves lány vagyok, én nem merem elmondani és már kéne menni a nőgyógyászhoz.

Figyelt kérdés
Segítsetek..
2008. dec. 15. 08:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%

Menj el nőgyógyászhoz, 17 évesen a kutya sem fog ott aggódni érted.

Anyukádnak meg majd leesik a tantusz. 17 évesen már a lehető legtermészetesebb, hogy nemi életet élsz.

2008. dec. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%

Muszály tudnia?

Amíg nem kérdezi,addig szerintem nem feltétlenül kell az orrára kötnöd...már ha ennyire aggódsz a reakciója miatt.

2008. dec. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%

Ahh,basszus!Tudom!Muszáj...

Pontos "J"!

Sorry!;)

2008. dec. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Srapnel ***** válasza:
100%
Lehet azt is, hogy nem híreszteled, meg nem huzakodsz elő a dologgal, ha rákérdez, akkor meg őszintén elmondod, hogy mi van.
2008. dec. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Mutasd be neki egy barátodat(az sem baj, ha nem ő a tettes)akit még nem ismer, ezek után biztos szóba kerül a dolog és akkor ne hazudj. Jobb az ilyeneken hamar túlesni.
2008. dec. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
ilyen szüleitek vannak?én megismertem a barátomat,bemutattam anyáéknak és elég hamar éreztem h ő lesz nekem az első..anyukámmal mindent megbeszélek és mondtam neki,h figyelj,anyu én le akarok vele feküdni...válasza:biztos vagy benne?ha igen,veszün gumit...
2008. dec. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 vav22 válasza:
Hát szerintem nem hülyék a szülők, el tudják képzelni, hogy egy 17 éves csaj nem bélyeggyűjteményt nézeget a pasijával egy szobában kettesben :D:D:D Az én édesanyám simán levágta, nem is veszegette nagyon a témát, persze azóta már beszéltünk róla, de úgy, hogy ez egyikőnknek sem volt kérdés,hogy már nemi életet élek, sőt természetes volt. :-) Jah, amúgy most 20 múltam :-)
2008. dec. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem azért annyira nem egyértelmű..én 17 évesen szűz voltam, 18 voltam mikor lefeküdtem a barátommal , másfél év után és anyukám még akkor is ki volt akadva hogy ő ezt sose gondolta volnaXDszóval...ha ahhoz elég nagy lány voltál hogy lefeküdj valakivel, ahhoz is legyél elég nagy hogy elmond, de szerintem is elég akkor ha anyukád rákérdezz...
2008. dec. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Velem ugyan az történt mint a 13:22-es válaszolóval.
2008. dec. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én is szinte mindent megbeszélek anyukámmal, nagyon szereti a barátomat, és tud rólunk már mindent .. :) de én nem meséltem el neki egyből, hanem amikor rákérdezett, elmondtam... persze ha baj lett volna, mertem volna neki szólni, nem is ilyen miatt nem mondtam el

..egyszerűen nem tartottam logikusnak h odalépek elé: anya, lefeküdtem a barátommal, oké? :D

velem ez történt :)

2008. dec. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!