Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 15évesen egy lány elmehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15évesen egy lány elmehet nőgyógyászhoz fogamzásgátlót feliratni?

Figyelt kérdés

az lenne a "problémám" hogy a lányom felhozta a szex témát

Javasoltam neki, hogy várjon mivel a barátjával még csak 1honapja van együtt, de ő őt érzi az igazinak én pedig már ezt 50x hallottam tőle kb. De egyszerűen nemtudok rá hatni.

Szóval jobbnak látnátok hogy elmenjek vele vagy hagyjam hogy valamelyik barátnőjével menjen? Lécci irjatok


2010. jan. 3. 00:21
 1/10 anonim válasza:
szerintem menj el vele az lenne a legjobb.. :)
2010. jan. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Persze. Barátnőm osztálytársa 14 éves volt mikor elment az anyával és felirattak neki azóta is zsedi
2010. jan. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Menj te sok sikert
2010. jan. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb lenne elmeni és feliratni mert ugyse nyughat amíg nem bújik ágyba az illetővel.
2010. jan. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
lányod... ez egy anonim oldal nem értme mér kelll másnak kiadni magad.. de visszatérve a kérdésre mehet csak kicsit változni fog a hormonháztartása
2010. jan. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is az a biztos, ha elmentek és nyugodtan menj vele, én is anyukámmal mentem pedig akkor már 19 voltam. És pedig nem vagyok épp anyuci pici lánya, nem vagyunk különösebben jóban. De akkor még én is őt kértem meg, és jól esett hogy ő jött velem.
2010. jan. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát sztem még nem kéne gyógyszert szednie, elvégre is mire találták fel az óvszert ha nem erre...
2010. jan. 3. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
06:42 Szted 15évesek használni tudják majd az óvszert :D Tisztelet a kivételnek, de elég sok kérdés van ami arról szól h elbaszták. De 1hónap után 15 évesen..hááát én nem engedném. De ha nincs más megoldás akk menj te.
2010. jan. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ülj le vele és magyarázd el neki a dolgokat kedvesen szépen nem durván és mondd el hogy nagyon káros, később komoly baja lehet belőle, az én családomban volt erre példa és mondd el hogy nem szeretnéd ha szedné. semmiképpen se engedd meg neki.
2010. jan. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyedül is elmehet akár 14 év fölött. Elözö kommentelönek,meg milyen baja lenne belöle istenem..Barátnöm 4 éve szedi a Yasminellet,és rohadtul semmi baja nincsen,imádom az ilyen hisztizös pics@kat,akik mindig csak ezzel tudnak jönni,hogy juuuj ne szedj foggátlót mert ilyen mert olyan bajod lesz...ááá
2010. jan. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!