Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha egy lány 25 év felett...

Ha egy lány 25 év felett veszti el a szüzességét, lehet, hogy nehezen szakad át a szűzhártyája? (cikk a noilapozo-ról)

Figyelt kérdés

Egy 26 éves lányról szól a cikk, aki még szűz.

,,A deflorálás (a szüzesség elvétele) ilyen életkorban elég nehézzé válhat egy férfi számára. Tudunk olyan esetről is, amikor nőgyógyásznak kellett beavatkoznia… "


[link]


Ez igaz?

Van olyan lány, aki ebben az életkorban vesztette el a szüzességét és volt ilyen problémája?


2010. szept. 14. 15:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem igaz. ez alkat és egyén függő, nem korfüggő!
2010. szept. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
a 26 éves lányok azért szűzek még, mert ilyen ostoba oldalakat olvasgatnak.
2010. szept. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 pszichocsaj válasza:
100%
A szűzhártya nem növény, nem nő!!!!
2010. szept. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem biztos hogy így van, van akinek alapból vastagabb a szűzhártyája és tök mindegy hogy 16 vagy 26 évesen veszíti el a szüzességét, a szűzhártya nem vastagszik idővel...

Egy kis off: A cikket olvasva szörnyű érzések törtek rám, én 22 éves koromig pontosan ilyen voltam, pontosan ilyen lelki tusát vívtam magammal és addig nem is volt párom, a szüzességemet is 22 évesen vesztettem el. Az egyetlen különbség hogy nekem nem voltak jó barátaim akik aggódtak volna értem, egyedül szenvedtem...

25/N

2010. szept. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%

aham... riogassuk csak a lányokat, had legyenek ribik és nyomják magukat, hogy már 11 évesen szexeljenek.

Hülyeség. Alkati kérdés.

2010. szept. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én vagyok az, aki a másik topicba belinkeltem ezt a cikket. Én a magam részéről nem szeretem Csides Katát, mert sokkal okosabbnak hiszi magát, mint amilyen valójában. Anno Veres Pali bácsi ezerszer jobban megértette és átérezte a tinik lelkivilágát, emellet nagyon jó fej is volt az öreg. Ez a Csides Kata még utánzatnak is gyenge, ráadásul amint itt is látható, hülyeségeket beszél. Van olyan nő, aki a harmincas vagy akár a negyvenes éveiben vesztette el, mert úgy alakult az élete, annak vajon hogyan sikerült a szüzessége elvesztése? Szóval, a Cool Tv helyében én nem mutogatnám ezt az úgynevezett "szakértőt".
2010. szept. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ökörség ez a cikk. Van olyan eset, amikor a serdülő kor hajnalán avatkozik be a nőgyógyász és picit tágít. Muszáj. De ez nem szűzesség elvétel.
2010. szept. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!