Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A nőgyógyászok látnak valami...

A nőgyógyászok látnak valami nyomot a rendszeres szeretkezésre vagy csak azt veszik észre, hogy nem vagy szűz?

Figyelt kérdés
2008. jan. 1. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Milyen nyomra gondolsz???


Egyébként a nőgyógyász nem nyomokat keres, hanem betegségeket. Érdekli is azt, kivel és hányszor szexeltél!


Azt viszont biztosan észreveszi, hogy nem vagy szűz. De azzal se nagyon fog foglalkozni. Esetleg rákérdez hogy élsz e rendszeres nemi életet és a védekezés módjára. Mert ugye a fogamzásgátlóhoz recept kell.

2008. jan. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A nőgyógyász nem azért él,h mindenkinek a magánéletét kukázza ki.Szerencsétleneknek nem csak ápolt nőkkel van dolga.Egyszer én is ott voltam,amikor egy eszméletlen büdös igényleten nőt kellett megvizsgálnia.Utána fél órát állt a rendelés.Szerinted?

Attól félsz,h nem vagy már szűz,és elmondja anyukádnak,esetleg azt is,h nem is egyszer esett csak meg?Ne légy már nevetséges!Ez olyan mintha nagyon beteg lennél,és a házi doki egyből rohanna anyukádhoz,h beteg a lánya.Nem ezt teszi,hanem felír valamit.

A rendszeres nemi életre nálam a tabinál nem is kérdezett rá.Csak akkor kérdezte meg,h van-e állandó partnerem,amikor valahonnét begyűjtöttem egy hüvelygombát,így több gyógyit írt fel a Kedvesemnek is jusson.

2008. jan. 2. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz rájönni, mire vagy kiváncsi.

Az tuti látszik, hogy nem vagy szűz. A rendszeres nemi életet szerintem nem igazán tudja megállapítani, max a közelmúltban történt közösülés tényét. Azt vizsont látja, ha erőszak áldozata lettél, de a durvább, hevesebb szex is hagy nyomot a hüvelyen.

2008. jan. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát én kerültem olyan helyzetbe, mikor a doki megkérdezte, miért vagyok még mindig szűz....!!!!!

Engem nem zavart és mit is mondjak...hát nem az ő dolga lett volna ezt kideriteni...dokit váltottam ...

Régen elhagytam ártatlanságom már ... a dokit meg inkább az egészségem érdekli.

2008. jan. 4. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!