Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Még szűz vagyok,a barátom...

Még szűz vagyok,a barátom tegnapelőtt megujjazott,fájt és aztán véreztem egy kicsit.Tegnap este viszont mintha megjött volna. Most miért vérzek?

Figyelt kérdés
De mégsem olyan,mert sokkal világosabb és kevesebb,mint szokott lenni.Legutóbb 5.én jött meg,tehát még nem lenne esedékes.Szinte mindig pontosan jön meg,ilyen még sosem volt.Nem fáj,nem csíp,csak vérzek.Miért lehet ez?Megsértett valamit?Vagy csak valamiért összezavarodott a szervezetem?
2008. dec. 21. 12:35
 1/8 anonim válasza:
89%
miért zavarodott volna össze a szwervezeted?ez hülyeség! Ovatosabban ,és figyelmesebben.Éncsak ezt üzenem a barátodnak! (fiu.21)
2008. dec. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Lehet, hogy átszakította a szűzhártyádat, vagy megsértett valamit a körmével. Nyugi, nincs baj, csak máskor ne csinálja olyan durván.
2008. dec. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
ha fájt, akkor miért hagytad....? istenem...
2008. dec. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Nyugi,semmi gond, de előfordulhat,hogy elvette a szüzességed.

De ha fájt,miért engedted neki?Vagy egy idő után már élvezted?

2008. dec. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Lehet hogy csak az volt a gond,hogy "túl mélyre nyúlt"? :S Mert ha nem dugta be teljesen az ujját,úgy nem fájt,úgy jó volt...Amúgy mostmár nincs gond,szerencsére elmúlt pár napja a vérzés. :)
2008. dec. 28. 22:06
 6/8 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm az eddigi válaszokat.
2008. dec. 28. 22:07
 7/8 Liaz válasza:
Nos én is jártam hasonló helyzetben...barátnőm megijedt mivel neki is volt hasonló baja, csak neki fáj és vérzett is. Nagyon megijedt hogy nem-e a szűzhártyája szakadt át, de nem azt volt... Szerintem neked is csak megsérült belül,felsértette egy kicsit és azért vérzik. Ha a szűzhártyád sérült volna meg azt éreznéd meg ujjal nagyon nehéz azt elérni...
2011. aug. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

UJJAL NAGYON NEHÉZ ELÉRNI?????!!!!!!?!?!?!!! EMBER!?!?! BIOLÓGIA HATODIK OSZTÁLY!!!!

Aki ilyen felkészületlen szexuális témákban, az még ne csinálja már, könyörgöm!!!!! Főleg ne adjon tanácsot!

Jó ég...

2011. szept. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!