Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mi lehet? Szűz voltam, a...

Mi lehet? Szűz voltam, a barátom megujjazott, meg belém hatolt, de konkrétan az aktus nem volt. Előtte való nap múlt el a menzeszem. Azóta barnás "valami" távozik belőlem. Lehet az a szűzhártya?

Figyelt kérdés
2011. jan. 31. 17:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Áh, dehogy. Belőlem is távozik minden egyes nap barnás "valami", közvetlenül a reggeli kávé után.
2011. jan. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
38%
Nem. Az a pinakobold
2011. jan. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%

első 2. marhák vagytok

valószínű, hogy némi vérzés történt, amikor a barátod átszakította a hártyát és most ez a vér szépek lassan távozik belőled. erre az időre használj tisztaságit.

22/L

2011. jan. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
22%

3. te sem vagy okosabb. Tudjátok ti hol van a szűzhártya?! Nem a vaginában..

Nekem a menstruációm úgy néz ki, hogy 3 napig van vérzés, utána 1-2 napig konkrétan semmi, majd újra kissé vérzek. De az már sötétebb...a bent lévő cucc távozik ilyenkor.

2011. jan. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%

"meg belém hatolt"

Osztán mégis mivel hatolt beléd?

2011. jan. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
22%
Belolem is szokott barnas valami tavozni a wc-n, de azt ki kell nyomni
2011. jan. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális, oka, hogy a vér csak nagyon lassan távozik a szervezetedből az utolsó napokon.
2011. jan. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem meg a puncijában hayott a csávó 1 darab kakit azt lassan az távozik barnásan
2011. febr. 1. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Hogy ti mekkora parasztok vagytok! Arra nem gondoltok, hogy a kérdezőt 8vagy mást aki olvassa) esetleg normális válasz is érdekelné? Ha nem tudsz semmit inkább fogd be a szádat!


Egyébként nekem is hasonló problémám lenne, bár nekem pont hogy megtörtént az aktus Azóta nem múlik el a vérzés (kb 3 nap). Először tampont raktam fel magamnak mert azthittem megjött de rájöttem, hogy ez nem annyira bentről jön, és félek ezzel mégjobban felsértettem. Lehet rá esély, hogy mégis megjött, bár én most úgy állok, hogy ha egy hét alatt nem múlik el akkor go doki.

2011. febr. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Azt írod, hogy belédhatolt, oszt szerinted nem volt konkrétan aktus. Nem értem...

Barnás valami távozik belőled, belédkakkantott-e?

2011. febr. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!