Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha egy lány 23 évesen még...

Ha egy lány 23 évesen még szűz, akkor a továbbiakban van esélye arra, hogy ez megváltozzon?

Figyelt kérdés
Elég visszahúzódó vagyok bármilyen kapcsolati, szerelmi téren. Illetve nem kezdeményezek. Egyetlen barátom volt eddig, akivel majdnem másfél évig voltunk együtt, de sajnos annyira féltem, hogy szex nem történt. Konkrétan nem szakítottunk, de ő nem szeret egy ideje, így tőle már nem várhatok semmilyen segítséget. Pedig megbíztam benne, minden téren (szóval ilyen kommenteket ne is írjatok, hogy nem bízok benne, mert nála jobban senkiben nem bíztam életem során). Ezek után nagyon félek, hogy nem lesz többé senki, aki akarna tőlem valamit, s szeretne, hiszen kétlem, hogy valaki egy olyan lánnyal kezdene, aki ennyi idősen még mindig szűz és nem garantált, hogy megkapna bármit is tőle... Ráadásul így nem merek senki elé állni. Nagyon szeretnék már túl lenni a dolgon, de a félelem -úgy érzem- sosem múlik el teljesen, szóval így kell megtörténnie, mert ha arra várok, hogy teljesen elmúlik, megőszülök...:( De nem szeretném senkinek felkínálni magam, félreértés ne essék...
2010. okt. 2. 18:40
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
0%
Nem
2010. okt. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%

Ebből a szűz dologból nem kéne ilyen nagy dolgot csinálni.


Minden ember másként szexel, amikor összejössz valakivel, egy ideig szokni kell a másikat, hogy jó legyen. Nagy különbség nincs ilyen tekintetben, hogy a partner szűz v. sem.


Elrontani, Te, mint nő nem tudod a szexet, hacsak nem homokzsákként fekszel, mert az elég kiábrándító. Valaki majd akad akivel összejössz, ritkán halnak meg az emberek szűzként, siettetni még ilyen idős korban sem kell.


25/f

2010. okt. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 Moszuke ***** válasza:
24%

most komolyan téged ez a sz&r szűz hártya fog vissza? na hagyjuk már...


a válaszom:

ilyen hozzáállással nincs esélyed rá.

23évesen mért vagy ilyen hülye?? hogy érted meg ezt a kort tököm... téged az evolúció már rég szelektált volna:(

fene ebbe a puha világba ahol minden életképtelen lény fent maradhat:-/ és tovább örökítik a selejt génjeiket.

2010. okt. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim válasza:
0%
susan boyle
2010. okt. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
...én próbáltam, nem voltam sosem "homokzsákszerű". és -habár önbizalmam nem sok van, de- szerintem vagyok elég vonzó ahhoz, hogy megkívánjanak (tapasztalat^^). ez a szokni kell dolog...hát, azért másfél év alatt lett volna idő. sőt, ha az első pár hónapot levesszük, még akkor is...:/ amúgy sosem siettettem, nem akartam 14 évesen túlesni ezen, hanem időben, amikor már elég érett vagyok. de nem 23 évesen:(
2010. okt. 2. 18:51
 6/37 A kérdező kommentje:

már bocs, kérdést tettem föl és nem olyasmi válaszokat várok, hogy susan boyle... szánalmas vagy...

egyébként meg nem írtam olyasmit, hogy a külsőm miatt lenne a gond. annyit még én is elhiszek, hogy szép és vonzó vagyok. már bocsánat...

2010. okt. 2. 18:53
 7/37 anonim ***** válasza:
75%
akkor mit siránkozol,21 vagyok férfi és csak egy kapcsolatom volt na és?
2010. okt. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%

Najó, de Ti a másfél év alatt nem gyakoroltatok. Amikor azt írtam szokni kell a másikat, a szexre gondoltam.


Olyan tekintetben, ha két nem szűz ember dönt a szex mellett, akkor is van egy kis bénázás eleinte, mert a másik "máshoz szokott". Szóval, ilyen "szűzvagyokbénavagyok" dolognak nem kéne erős gátnak lennie kapcsolati téren.

2010. okt. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
22%

En azt nem tudom elkepzelni hogy a pasi hogy birta 1.5 evig.

Mar nem azert az en baratnom is nagyon gatlasos volt hogy csak az 5ik probalkozasra sikerult mert o is nagyon felt a fajdalomtol. Nem tudom miert kell felni annyira egy kis fajdalomtol. Es minek kell lenni annyira gatlasosnak. Ha meg annyira megbiztal benne akkor hogy lehettel gatlasos? Ha egy emberben megbizol 100%osan akkor semmi gatlas nem kellene legyen koztetek...

2010. okt. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:

bírta, mert szeretett. azt mondta vár, ameddig kell. a vége nehéz volt már...

gátlásos pedig nem voltam vele szemben... nem ezzel volt a baj...

2010. okt. 2. 19:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!