Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 1 hónap járás után lefeküdne...

1 hónap járás után lefeküdne velem a barátnőm? Próbálkozzak ilyen téren már most?

Figyelt kérdés

1 hónapja vagyok vele együtt és én már le szeretnék vele feküdni, csak nem tudom hogy ő akarná-e.(amúgy szerintem még mind a ketten szüzek vagyunk).Szerintetek bele menne?Vagy még korai?Ne is nagyon kérdezzek rá hogy akarná-e?

Amúgy ő 16 én meg 19


2010. okt. 4. 17:47
 1/8 anonim ***** válasza:
27%
Próbálkozz, akkor majd kiderül akarja-e...
2010. okt. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Moszuke ***** válasza:
56%
ajj.. az ilyen kérdéseken már fenn se akadok lassan..
2010. okt. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem még várj 23 hetet tölts vele minél több időt , s ha télleg egymáshoz nötettek próbálkozz vidd mozizni stb. ide oda bulizni vegyél neki ajándékot vesd magad bele a szívébe :D 17/F
2010. okt. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
27%
Elírtam 2-3 Hetet bocsi :)!!*
2010. okt. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
20%
Próbát megér! 1hónap után sztem simán lehetne. Ha nem nagyon viszahúzodó lány akkor biztos belemegy kíváncsi ő is. Nekem 17éves bnőm 3hét után lefeküdt velem. És nem én erőltettem.
2010. okt. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

"(amúgy szerintem még mind a ketten szüzek vagyunk)"

mért azt nem tudod h te az vagy-e?:D


Táborban...full részegen,kétfogú cigányasszonnyal:DDDDD

jólvan az:D

2010. okt. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ez szerintem minden nőnél más-más... vannak akiket könnyebben ágyba vihetsz,és vannak akik csak hosszabb idő után engednek be az ágyadba... ha szűz a hölgy valószínű várni akarna még vele,dehát kérdezz rá... :) Ha nemleges választ kapsz,egy hónap után érthető,csak tudni akarja h tényleg szereted-e,és nem csak ágyba akarod vinni:)
2010. okt. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
* szerintem a másfél-két hónap türelmi idő bőven elfogadható 16 éves korban,főleg hogyha szereted :)
2010. okt. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!