Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 15 évesen lefeküdtem a barátom...

15 évesen lefeküdtem a barátommal aki akkor 17 volt szerintetek korai volt 3 hónap után?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok most és most hogy visszanézek a múlra lehet hogy buta naiv kislányvoltam amikor odadtam magam egy 17 éves fiúnak akivel mellesleg fél évig jártunk .

Szerintetek?


2011. júl. 31. 19:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát így útólag már hiába bánod megtörtént és kész!

De amúgy igen felelőtlenség volt!

2011. júl. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

igen, az volt. főleg, ha bánod.

én is 15 évesen vesztettem el a szüzességem, 1év együttjárás után. most 16 vagyok és nem bántam meg.

L/16

2011. júl. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az volt, főleg, hogy te magad is így gondolod. Én 2 év után feküdtem le a párommal, akivel azóta is jó pár éve együtt vagyok.
2011. júl. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 vikotrot ***** válasza:

Csak akkor ha megbántad.

Különben meg minek gyónni, ha nincs mit...

2011. júl. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

ha szerelemből történt, akkor nincs mit bánni rajta

de ha úgy érzed hiba volt akkor az is volt

2011. júl. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

Nekem is ugyanígy volt, bár azóta is együtt vagyok a sráccal, lassan 1 éve :)

Szerintem nem kell megbánni, úgyis megtörtént már, és fél év hosszú idő. Nem egy buliban veszítetted el a tök idegennel...

2011. júl. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hát nem mondanám hogy megbántam csak most így visszanézve lehet hogy kislány voltam de nem bántam meg szerettem azt akivel voltam és most is jóba vagyunk és aki ribancozni jön annak nem vagyok kiváncsi a véleményére ...
2011. júl. 31. 20:57
 8/13 anonim ***** válasza:
77%
Hát 3 hónap szerintem meglehetősen kevés főleg ebben a korban. Nálunk még az volt a módi hajdanán (most vagyok 17 xD) hogy fél évig fogtuk egymás kezét találkozgattunk és jól éreztük magunkat egymás társaságában esetleg csókolóztunk. De nem testiség. Szerintem ebben a korban az egy év után vagy ilyesmi normális :D De nem tudom én még mindig érintetlen szende kislány vagyok ^^ :D xD
2011. júl. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
24%

utolsó:

magyarul ronda.

2011. júl. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó :D Nem vagyok ronda xD Csak egy normális lány aki nem teszi szét a lábát minden szembejövő fiúnak :D Sőőőt. xD Bár te ezt nem értheted...
2011. júl. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!