Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Segítseket kérlek. Most mi...

Kata-a kérdése:

Segítseket kérlek. Most mi történik velem?

Figyelt kérdés

Sziasztok, nagyon megvagyok rémülve. A hüvelyembe került

pár cm-re és nem szakadt át a szűzhártyám.(szerencsére) De másnap egész nap rázott a hideg és hányingerem volt. Fájt a fejem és ugy éreztem fáj a petefészkem.Elég gyors volt az anyagcserém is.. Pont nekem... Esetleg,terhes lennék??? Kérlek segítsetek. Remélem megtudtok nyugtatni. De hozzá kell tennem, nagyon pánikolós vagyok és van hogy a tüneteket csak beképzelem. De mivan ha történt valami?? Kérlek segítsetek.


2010. okt. 4. 19:35
 1/10 anonim ***** válasza:

Honnan veszed hogy nem szakadt át? Mert nem vérzik mindenkinek!

Buta vagy, védekezni kellet volna!!!!!!

Akár terhes is lehetsz, de kicsi az esély......

Meg még úgysem jelentkezne semmi tünet.

2010. okt. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
1 nap után biztos hogy nem fogod érezni testileg hogy terhes vagy..
2010. okt. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát a gáz az hogy még most is fáj. Amugy meg azért nem védekeztünk mivel én legalábbis nem erre számitottam.. =/
2010. okt. 4. 19:43
 4/10 anonim válasza:
100%
hát mire számítottál? hogy egy másik lyukba tolja? :S
2010. okt. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A legfontosabb, hogy nyugodj meg, mert ha pánikolsz, azzal még akkor is tudsz több napnyi menstruációs késést generálni, ha am szuperbiztonságosan szexelsz (tapasztalat). Ha csak egy pillanatra dugta be, esetleg nem is teljesen (ezt abból gondolom, hogy úgy gondolod nem szakadt át teljesen) akkor elég kicsi az esély a teherbeesésre, főleg ha nem a ciklusod közepén jársz. Szóval nyugi, egyelőre bízz benne, hogy nem történt baj, a későbbiekre nézve pedig tanulj belőle, és ezentúl mindenképpen használjatok gumit!
2010. okt. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi értelme van annak, hogy "csak egy picit bedugja" főleg gumi nélkül. Gondolom fájt, és nem bírtad. De akkor ha átszakadt volna, végignyomjátok az aktust gumi nélkül?

Meg mi az, hogy "nem erre számítottam"? Miért nem mondtad neki, hogy ha nincs gumi, nincs szex? Betömte a szádat vagy mi a fene?

Nekem is volt olyan helyzet, hogy a srác azt hitte fogamzásgátlót szedek, és próbálkozott, de közöltem vele, hogy nem lehet és kész.

Ezen mi olyan baromi nehéz?

Amúgy nem sok esély van rá. Inkább elkapnál vmi fasza kis őszi nyavaját.

2010. okt. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
egyet értek, felelőtlenek vagytok, mint a ketten.de ha már így alakult, szerintem nyugodj meg, ha nem szakadt át nem gondolom, hogy lenne esély, főleg egy nap után..
2010. okt. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72 órás tabi már késő??
2010. okt. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Drága 20:21-es igenis megesik az ilyen! Azt írta nem számított rá azért történt így azaz nem azért hagyták abba, mert fájt neki. Szerintem épp ésszel ennyit kieleht következtetni a szövegből, de szólj kérdező, ha nem így van kérlek. Nyugodj meg, ha gyereket vársz annak a tüneteit jóval később kéne érezned azaz több hét után és nem 1-2 nap.:) Megértelek ugyan ez történt velem is és nagyon bevoltam pánikolva. Mivel jobban idegeskedsz ezért elfog tolódni a menstruációd és megfog jönni ezért fáj a petefészked. Semmi gond nyugodj meg.:) Csak legközelebb vigyázzatok és ne csináljatok ilyet!
2010. okt. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Csak beteg vagy... Nagy az Isten állatkertje...
2010. okt. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!