Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lefeküdtünk barátnőmmel és ő...

Lefeküdtünk barátnőmmel és ő most terhes lehet?

Figyelt kérdés
terhes lehet h én nem mentem el meg ő sem ment el?
2010. okt. 5. 20:20
1 2
 1/11 anonim válasza:
Ha nem használtatok semmi védekezési módszert, akkor előfordulhat, mivel az előváladékban is lehetnek ügyesek :) De am nem hinném h ettől terhes lenne.
2010. okt. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
igen valószínűleg terhes, ajánlom az esemény utáni tablettát, ha nincs holnap menjetek el orvoshoz
2010. okt. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
59%

A terhességnek semmi köze ahhoz,hogy a lánynak volt-e orgazmusa.


Az előváladéktól is teherbe lehet esni,tehát nem garancia az sem,hogy te sem mentél el!


Egyébként addig amíg ilyen alapvető dolgokkal sem vagy tisztába a szex helyett inkább a biológia könyvet olvasgasd.Hidd el,hasznodra válna!

15/L

2010. okt. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Az, hogy ő nem ment el, nem jelent valami sokat... tudod, attól még teherbe eshet. Kicsit nézz utána, hogyan működik a testetek, mielőtt ismét megtörténne.
2010. okt. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
volt rajtam gumi anyira nem vok hülye és egyikünk sem ment el
2010. okt. 5. 20:50
 6/11 anonim ***** válasza:
a teherbe esés szempontjából az tök mindegy hogy a csaj elmegy-e vagy sem nem tudom minek hangsúlyozod ezt.
2010. okt. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
bocsi h felesslegesen vettem el iidőtöknek de most egy 15 perce jött meg barátnőmnek azért köszi a válaszokat
2010. okt. 5. 21:30
 8/11 MaXXeGee válasza:
100%
Hát, ha volt rajtad gumi akkor max Kopperfield Dávidnak adhatott volna életet:D Feltéve hogy a megfelelő helyen volt az a gumi :D
2010. okt. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 zakkant válasza:
mennyi idős is vagy?!
2010. okt. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi az hogy "egyikőtökse ment el.. "? ezt ku*vára nem értem... istenem b@szás helyett a helyes írás, nyelvtant tanulnád!!!!._.... egyikőtök csak elment..
2010. okt. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!