Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 107 éves szűz vénlány. Ti...

107 éves szűz vénlány. Ti elhiszitek?

Figyelt kérdés
Az indoka az volt, hogy nem akart a pasik miatt idegeskedni. Jobban érdekli a kertészet. Arról nem írtak, hogy meg is vizsgálták volna, hogy valóban az e és hogy voltak barátai.
2010. okt. 9. 16:11
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Halljátok,ez lehet,hogy téll igaz..:O

Mert,olvastam régebben egy cikket,hogy volt egy 50-es éveiben járó nő,és ő még szűz volt,nem feküdt le a férjével.(!!) Bár,ő azért,mert az apjának volt vmi betegsége,és félt,hogy egyszer terhes lesz,és akkor a gyerek is beteg lenne..:S

(Tom,h a kettő nem ugyanaz,csak eszembe jutott,és gondoltam leírom.:P)

2010. okt. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:
100%

Én elhiszem.

Az ő fiatal korában nem volt mindenhol ez a téma, lehet eszébe sem jutott. Később meg már késő volt. Nem volt partner.

Én elhiszem, és még ha célja is van vele(apáca), akkor extrán hihető.

2010. okt. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Egy biztos: csoda,hogy elérte a 107éves kort/talán azért,mert nem volt pasija/ és csoda a szüzessége is.
2010. okt. 14. 15:31
 24/24 anonim válasza:
Én elhiszem.
2011. júl. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!