Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátnőm még szüz és arra...

A barátnőm még szüz és arra vagyok kiváncsi hogy mit hogyan csináljak hogy nagyon jo legyen mindkettőnknek a dolog?

Figyelt kérdés
Az apro reszletekre is térjetek ki?
2011. nov. 1. 21:17
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
előtte addig nyald, és simogasd, amíg legalább egyszer el nem élvez. maga a szeretkezés közben a legbiztonságosabb érzete úgy lesz a lánynak, ha ő irányíthat. ezt úgy tudja, hogy te a hátadon fekszel és ő rádül. ha nem lenne elég nedves az élvezete után se, akkor használjatok síkosítót! vigyázz, bármennyire is úgy érzed, hogy de jó lenne egy mozdulni ne tedd! ha már rád ült teljesen, akkor kicsit pihenjen.aztán viszont lényegében szabadon lehet bármit, ami jólesik. azért ha lehet mozogj óvatosan, kicsiket. a végén adj a puncijára csókokat, és nyald ki mégegyszer! :-P
2011. nov. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Hamár mind ketten készen áltok akkor. Fontos hogy hangulatba hozd a lányt gyertya illetve ne legyen otthon senki és lágy zene. Pettingezéskor ujjal finoman tágitsad hogy nefájon neki az első illetve olyan lepedőt vagy törülközöt terits magatok alá ami nem baj ha tönkre megy mert van rá lehetőség a vérzés miatt. Első alkalommal és a miszináriust javaslom ugy hogy te vagy felül te biztos élvezni fogod mert igen szűk lesz. az első alkalommal nem biztos h élvezni fogja illetve lehet kicsit fajni fog neki

de ha végeztetek 2 alkalommal már jobb lesz. Ha tabletád szed és nem használtok gumit akkor az undorod kicsit tedd félre végtére is lehet hogy véres lesz a szerszám lelinte Sok sikert remélem segitettem 20/F

2011. nov. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyen otthon senki.

Gyengédség, gyengédség, gyengédség, ez a legfontosabb.

Ne siess.

Előtte tágítsd ujjal.

Misszionárius pózba kezdjétek, mert nekem anno igenis jobb volt h a pasi irányított, h mit hogyan, persze nyilván mondtam h most fáj, ne így hanem úgy stb., de nagyon tudta mit hogyan kell, szóval egy sóhajból is tudta h mivan, pedig nem voltunk olyan rég együtt, de egy tök tapasztalatlan lányt lovaglóba ültetni, háááátt...

2011. nov. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Az van h egyszer már voltam szüz csajjal és ő volt felül.

Hát az ugy igazából nem volt jó,nem tudta h mit csináljon,az irányitást inkább átadta.

2011. nov. 1. 22:30
 5/7 anonim ***** válasza:
3. vagyok, igen én is amondó vagyok, hogy ne így kezdjétek...
2011. nov. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

gyengédség, nedvesség, előtágítás


ez a 3 legfontosabb dolog

2011. nov. 2. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

miértis? válasza:


előtte addig nyald, és simogasd, amíg legalább egyszer el nem élvez. maga a szeretkezés közben a legbiztonságosabb érzete úgy lesz a lánynak, ha ő irányíthat. ezt úgy tudja, hogy te a hátadon fekszel és ő rádül. ha nem lenne elég nedves az élvezete után se, akkor használjatok síkosítót! vigyázz, bármennyire is úgy érzed, hogy de jó lenne egy mozdulni ne tedd! ha már rád ült teljesen, akkor kicsit pihenjen.aztán viszont lényegében szabadon lehet bármit, ami jólesik. azért ha lehet mozogj óvatosan, kicsiket. a végén adj a puncijára csókokat, és nyald ki mégegyszer! :-P



ERRE ESKÜSZÖM BEINDULTAM.:$$$


19/L

2013. okt. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!