Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A leszbikusok hogy vesztik el...

A leszbikusok hogy vesztik el a szüzességüket, hogy szakad át a szűzhártyájuk? Nem vagyok leszbi, csak belegondoltam, és érdekel.

Figyelt kérdés
2010. okt. 10. 19:48
 1/3 anonim ***** válasza:
ujjazás,,, vibrátor satöbbi
2010. okt. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
19%
hát őkse voltak mindig leszbikusok azért az nemjellemző szerintem h rögtön első kapcsolat nővel...és utána soha férfival....plussz szerintem a szüzesség mint fogalom nem feltétlen függ össze a szűzhártyával...persze gyakorlatilag igen de akor mivan azokkal akiknél monugyk az első egyhütlétnél nem szakad át?
2010. okt. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A szűzhártya átszakadhat intenzív fizikai megterhetéskor is. Viszont van, hogy szexkor se szakad át.

Ha megplasztikázzák, akkor akár 120X is lehet valaki szűz.


Szerintem ez a kérdés sokkal inkább a tapasztalokról szól már.

Egy leszbikus kapcsolatban a behatolás általában csak sokadrangú szerepet kap, kb olyan mint a prosztatamasszázs a heteróknál. Igazából jó, de egyáltalán nem biztos, hogy mindenki igényli.


És miért ne lehetne valaki kezdetektől leszbikus? Ez egy beállítottság, nem csalódottságból, k.urvaságból vagy kitűnni vágyásból fakad.

A pasik is elég egyértelműen tudják, hogy kihez vonzódnak nemileg. A nőknél miért lenne ez másként?

2010. okt. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!