Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 17 éves lány vagyok és még...

17 éves lány vagyok és még szűz. Szeretném elveszteni már, vannak is jelentkezők de mind 30 év körül mozognak. Nem érdeklődnek utánam fiatalabbak és engem sem kötnek le a fiatalabb pasik. Jó lesz nekem, ha egy ennyivel idősebbel fekszem le először?

Figyelt kérdés
2010. júl. 5. 22:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
76%
Ha te szeretnéd velük akkor hajrá... Végül is ezt nem tőlünk kellene kérdezned, hanem saját magadtól.... -_-'
2010. júl. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
56%
Nem tudom, de az biztosan nem lesz neked jó, ha csak azért veszted el, mert nem akarsz már szűz lenni. Inkább várd meg, amíg szerelmes leszel, sokkal jobb olyannal elveszíteni, akit szeretsz!
2010. júl. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
56%
Ne egyéjszakás kalandon veszítsd el, mert csak rossz élmény lesz. Minek sietni? Ha találtál egy NORMÁLIS férfit (akinek nem csak szexre kellesz), és készen állsz, akkor nyugodtan.
2010. júl. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez a korosztály tetszik neked, akkor csináld. Csak ne sírj, ha esetleg ennyiben is marad a dolog (ez persze nem feltétlenül lesz így).
2010. júl. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
56%

...szeretném elveszteni már

vannak is jelentkezők

jó lesz nekem...?...

Hülye vagy!

2010. júl. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Ismerj meg, s eldöntöd......... (18/F)
2010. júl. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
69%
egyetértek az előttem szólóval."szeretném elveszíteni már,"miért fáj az neked h még szűz vagy vagy mi?!elég szánalmas az h egyeseknek ciki a szűzesség...bocsi vélemény...
2010. júl. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
legalább ne add ingyen!
2010. júl. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
56%

Egy rendes férfi szemében csak értékesebb leszel,ha még szűz vagy! Nem sokra értékelik azt a nőt,aki "tapasztalatokat" akar mindenáron szerezni.

Várd meg amíg eljön a szerelem és egy rendes pasas.

27/F

2010. júl. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
51%
am sztem keress inkább korban hozzád illőt. a másik h ne ugy h na ki akarja elvenni , hanem az majd ugy jön magátol. az nemtom mennyire lényeg h 1éjszakás v sem én pl 1 éjszakáson vesztettem el de az más mer fiu vagyok :D de te érzed h jó neked
2010. júl. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!