Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Utolsó mensim december 7-én...

Utolsó mensim december 7-én volt. A szüzességemet 21-én vesztettem el, és olyan 30-a óta érzek hányingert, fáradtságot, mellérzékenységet. Ez az elvesztés miatt van, vagy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Nem védekeztünk...
2008. jan. 6. 20:46
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%

Attól,hogy elveszted a szüzességedet,még nem lesznek ilyen tüneteid,max.egy picit vérzel odalennt de az sem 9 nap múlva...

Nem akarlak elkeseríteni,de lehet,hogy terhes lettél,a tünetek hasonlóak,bár nem tudom,hogy ilyen hamar jelentkeznek-e.

Nem értem,hogy mért nem lehet védekezni??

2008. jan. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
83%
Én két éve vagyok együtt a barátnőmmel, és volt h neki az egyik hónapban nem jött meg. És ugyanezek a tünetek voltak. Ha jóltudom akkor, bár erről ő többet tudna mondani, neki is érzékeny szok lenni a cicije menzesz előtt.
2008. jan. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

háát

Ha ez baba és már érzed a tüneteket,akkor a tesztnek is mutatnia kellene.De gondolom csináltál tesztet.

Nem akarom mondani,h ha nem védekeztél,akkor meg is érdemed,mert egy ember életéről van szó...

Amúgy mikor elvsztettem,akkor 2 hetet késett a mensim.A fáradtség meg lehet vitaminhiány jele is.(A terhesség esetében a fáradtságot úgy értsd,h napi 26 órát tudnál aludni,és alig bírod nyitvatartani a szemed.)

2008. jan. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem védekeztetek akkor megvan a teherbeesés veszélye. Mivel a szüzességed elvesztése és a tünetek jelentkezése között alig több mint egy hét telt el, nem hiszem hogy ez máris terhességre utalna. Ahhoz azt hiszem legalább 2-3 hétnek el kell telnie. De a terhességi teszt választ ad majd a kérdésedre, ha még nem csináltál.
2008. jan. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%

Csinálj tesztet mindenképpen!


A MAI FIATALOK (ÉN SEM VAGYOK ÖREG, 24) MIÉRT CSAK A SZEXRE GONDOLNAK, ÉS A VÉDEKEZÉS? AZ HOL MARAD? EHHEZ IS ÉSZ KELL ÚGYLÁTNI!!!

2008. jan. 7. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
Sokan azt írják, hogy az embereknek itt nem ítélkezésre van szkségük, hanem tanácsokra! Nah most, én még sem bírom ki, hogy ne írjam le a véleményem! Először is, ha nem védekeztetek, akkor esélyes, hogy terhes maradtál! A másik! A szex járállandóan a mai tinik fejébe, ai persze, valahol természetes is, de ha csinálják, akkor az alap dolgokról miért nem tudnak semmit? Szerintem megerőltető kérdezni a szülőktől vagy másoktól ezzel kapcsolatban! Mit olvasunk mostanság minden fórumon, legalább is én, hogy pl szexelnek koton nélkül, mert hiogy a 72 órás az úgyis van és ehhez hasonló dolgokat.... Tessék már informálódni és aztán szexelni!!!!!
2008. jan. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
85%
vagyis nem megerőltető kérdezni másoktól!
2008. jan. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Azóta már meg kellett volna jönni a vérzésednek. Ha nem jött meg, vegyél egy terhességi tesztet, és a reggeli első vizeletedből tesztelj. Ha szerencsés vagy, nem maradtál babás. Ebben az esetben csak azt a férfit engedd közel az ágyadhoz, aki szeret annyira, hogy hajlandó vigyázni is rád.
2008. jan. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%
Gondolkozz mielőtt cselekszel! Nem akarlak megbántani, szurkolok neked,hogy ne legyen semmi gáz!
2008. jan. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Amikor elvesztettem a szüzességemet akkor kiesett egy hónap menszim és teljesen felborult a hormonháztartásom.Nem időre jött meg , soha nem tudtam mikorra számitsak rá.Kellett fél év hogy kb-ra beálljon rendesen.Csinálj egy tesztet a biztonság kedvéér.És tedd össze a kezedet hogyha negatív.A jövőben meg gondolkozzatok egy kicsit.Sok múlik rajta,nem hiányzik szerintem se neked se a baridnak hogy becsússzon a babuci!
2008. jan. 15. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!