Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk-lányok szavazás! Elmenjek...

Fiúk-lányok szavazás! Elmenjek-e prostihoz a szüzességemet elveszteni vagy sem?

Figyelt kérdés

Próbálkoztam élőben, neten sosem jött össze senkivel sem egy nyavalyás párkapcsolat sem még, még csókolózni sem tudok és nincs senki sem, aki segítene vagy tudna segíteni.


Végső megoldásként jutottam a nagy válaszút elé, hogy elmenek-e egy igényesebb örömlányhoz vagy sem?


22/F


2011. okt. 31. 22:59
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
75%
Igen! Egy tapasztalattal több!
2011. okt. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
45%
Úgy van, válaszd a rövidebb utat és bújj kifogások mögé. Nem muszáj férfinak lenni, ha nem akarsz.
2011. okt. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
57%
szerintem is menj el.
2011. okt. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim válasza:
48%

2-2

a második tulajdonképpen nemet mondott

és én is

2011. okt. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
Soha az életben nem lesz barátnője annak aki azt csinálja amit vadidegenek mondanak neki. Legyen már benned valamennyi tartás és ne legyél már ilyen töketlen kedves bólogató jános.
2011. okt. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 cathilina ***** válasza:
57%
Ne. Gondolj bele, milyen lesz húsz év múlva visszagondolni, hogy "igen, emlékszem az elsőre... egy huszast fizettem érte" (elnézést, nem vagyok tisztában a tarifákkal). Keress inkább egy lányt ahelyett, hogy ezen stresszeled magad
2011. okt. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
NE
2011. okt. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
95%

Ahhoz, hogy tényleg meglegyen a magabiztos férfias kisugárzásod bizony nem árt ha voltál már nővel.

Viszont ha nem akarod lúzernek elkönyvelni magad és meg akarod menteni a "becsületed" (ez lehet téged hidegen hagy, engem is hidegen hagyna de a jövendőbeli szerelmed nem biztos!) akkor ajánlom, hogy szórakozóhelyen egy ittasabb lánykát felszedsz és vele veszted el.

2011. okt. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 A kérdező kommentje:

Jaguar Warrior


Már rég eldöntöttem, hogy megteszem-e vagy sem. :)


De azért érdekelne mások véleménye és tapasztalata is, hátha van más is, aki hozzám hasonló cipőben járt és érti látja a helyzetemet.

2011. okt. 31. 23:06
 10/60 anonim válasza:
100%
Én is 20-f éves szűz vagyok,de még sose jutott eszembe,hogy elmenjek ilyen helyekre!Nem érdekel,ki mit gondol rólam egyszer majd lesz valami! :/
2011. okt. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!