Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek mennyire befolyáso...

Szerintetek mennyire befolyásolhatja valakinek az életét ha nagyon rossz élmény volt a szüzesség elvesztése?

Figyelt kérdés
Szerintem drámai mértékben. :( Egy kellemetlen élmény a szüzesség elvesztésekor, akár egy ÉLETRE is kihathat! Ha nem a megfelelő helyen, időben vagy emberrel történik, akkor van a baj. :( Mi több, talán a szexualitástól is elveheti szerencsétlen kevét, vagy a másik nemből ábrándúlhat ki! Szerintetek?
2010. okt. 18. 22:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez most mindkét nemre vonatkozik? Én 21/F vagyok és még szűz. Bár remélem nemsokára megtalálom az igazit, és vele megtörténik. Mert fel nem adtam a keresést ettől még, továbbra is randizgatok.


Szóval hogy a kérdésre válaszoljak, szerintem eléggé. De biztosra nem tudom, hiszen velem még nem történt meg.

De nem is szeretném megtenni részegen egy buliban egy hasonló állapotban lévő csajjal, prostival meg végképp nem.

2010. okt. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Moszuke ***** válasza:
100%

szerintem és sok más nálam okosabb ember szerint is:

nagyon.

2010. okt. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%

befolyásolja bizony. viszont nekem is rossz élmény volt az első, és utána a többi is, mással is.

DE szerelmes lettem egy emberbe (addig azthittem h voltam már szerelmes) és vele iszonyat jó volt, csak összevesztünk és megutáltam... szóval nemtudom, hogy most az volt a baj, hogy a többit nem szerettem, vagy valóban befolyásolja.

2010. okt. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%
Teljesen. Egyik lány ismerősömnek sem volt jó élmény az első. Akkor 16 éves volt. Ma 23, 4 éve van együtt a barátjával és együtt laknak, de csak néha( eddig félévente/ évente, most már hónaponta) szeretkeznek, mert a lányban annyira nagy félelem érzet van, hogy utálja az egész szex témát. Lassan azon gondolkozik, hogy pszichológushoz fordul.
2010. okt. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nagyon befolyásolja, ha szerelmes a srácba, akkor jó lesz utána a szex mindenkivel, ha nem akkor csak unaloműzésből szexel. Két barátnőm is utálta az első szexet, nem amikor először farkat fogott a kezébe hanem amikor először fogadta be a nunijába, mindketten habzsolják a pasikat azóta, szinte havonta más pasival kefélnek. Így vezetik le ezt a fajta szorongást.

Részemről nem élveztem velük a szexet...

2014. febr. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!