Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Milyen érzés a szüzesség...

Milyen érzés a szüzesség elvesztése? A fájdalomtól azért élvezhető is?

Figyelt kérdés
pls sztorikat nektek hogy/milyen volt milyewn póz/milyen körülmények
2011. okt. 31. 22:06
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
hát én nem élveztem..
2011. okt. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem fájt egyáltalán,csak feszítő érzés volt.Eléggé felizgultam,ellazultam és szerettem a barátom(akivel még most is együtt vagyunk).Mivel mindkettőnknek ez volt az első,ezért misszionárius pózban csináltuk nyugodt körülmények között,nem beszéltünk meg előre semmit,csak így alakult,és egyáltalán nem bántam meg.Nekem kellemes élmény marad.
2011. okt. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyáltalán nem fájt, sőt az egészet csillagos 5-re értékelem. Fordított misszionárius póz volt (én voltam felül). Valószínűleg azért volt ilyen jó, mert nagyon szeretjük egymást és nagyon gyengéd volt hozzám.
2011. nov. 1. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Nekem egy kicsit fájt, de kilehetett bírni. Szóval ezt sem nevezném olyan kibírhatatlan fájdalomnak, csak kicsit feszítő érzés, meg kellemetlen. De miután átszakad a szűzhártyád egyre jobb lesz. :) Velem is nagyon gyengéd volt a barátom (most is együtt vagyunk), és nagyon figyelt rám. Ő már nem volt szűz, szóval neki volt némi tapasztalata. Mi is misszionárius pózban csináltuk, szerintem ez a legjobb. Teljesen nyugodt volt az egész. :) Persze első alkalommal nem volt orgazmusom, de nagyon szép emlék volt, mert eleve azzal az emberrel történt, akit igazán szeretek. :)
2011. nov. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
70%

Én vízben csináltam először. A mostani barátommal, a lényeg, hogy nagyon fel kell izgasson, (nálam ez a szex imitálásával jön elő leghamarabb) és akkor nem fáj, vagyis nekem egyáltalán nem fájt és nem is véreztem, és annyira jóóó volt *.* azóta is együtt vagyunk, imádjuk egymást.


18/L

2011. nov. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 poiu ***** válasza:
100%
Nem technika, szerelmesnek köll lenni. Ezt mondja mindenki. Ha jót akarsz :-) várdd ki.
2012. jan. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!