Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 26 vagyok, szűz lány. Nagyon...

26 vagyok, szűz lány. Nagyon szerelmes vagyok, de nem merem megmondani a barátomnak, hogy szűz vagyok. Azt hiszi tapasztalt vagyok, pedig nem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. okt. 21. 13:53
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
64%
apáááááááááám mit kell ezen gondolkodni,húzni--vonni.elmondod és kész embert még nem öltek érte
2010. okt. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
6%
Ebben a történetben én csak azt a fiút sajnálom, aki 1,5 évig a kérdezővel volt és szex nélkül is kibírta. Biztos szerette a lányt, erre hoppon marad, mint az összes normális férfi és egy kefélőgép lesz a befutó, aki a "tapasztalt lányokat" szereti.
2010. okt. 22. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

Mond meg nyugodtan neki. De csak ha le akarsz vele feküdni. És szerintem ebből tudnia kéne hogy ő az igazi neked, mert itt végülis csunyán mondva te ajánlod fel neki igy a szexet, de ezt értékelni fogja...


Nem tudom miota vagytok együtt, de valoszinüleg szeret ha már veled van egy ideje. és ő már van olyan komoly, hogy értékelje ezt. 29 évesen már másképp gondolkodik.


hajrá, sok sikert, örülök hogy neked összejött egy ilyen pasi...


21/ szüz lány

2010. okt. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha valóban szeret Téged a Párod, inkább örülni fog, mint megbotránkozni! Szerintem egy normális fószer értékeli, ha egy lánynak ő az első, hiszen ebből azt szűrik le, hogy még senkiben nem bíztak annyira, mint bennük.

Én 18 évesen veszítettem el a szüzességem, de még így is azt mondom, hogy ráértem volna :S


26/L

2010. okt. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
95%

Szia! Mióta vagytok együtt? Aktuális már a szexkérdés? Szerintem mondd el neki minél előbb. Ha szeret téged, akkor valószínűleg nézni fog egyet először, de biztos, hogy ez neki nem lesz akadály, sőt, még értékelni is fogja, hogy ő lesz neked az első.


Ha ne adj isten kiakadna ezen, meg téged gondolna furának emiatt... na, akkor viszont jobb elgondolkodnod, tényleg érdemes-e folytatni a kapcsolatot. De ez csak egy feltételezés, nyilván nem ismerem a részleteket.


Szóval az a lényeg, hogy szerintem mondd el neki minél hamarabb, és ne rágódj ezen, semmi értelme. Sok boldogságot kívánok!


25/N

2010. nov. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 Gáál Barbie válasza:
az őszinteség fontos!!!!!!!!
2012. márc. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Hát én örülnék egy ilyen lánynak!
2012. márc. 7. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!